Nová tiskárna Canon - MegaTank - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

Nová tiskárna Canon - MegaTank

26. března 2020, 15.35 | Tiskárna s automatickým podavačem předloh, která zvýší produktivitu a efektivitu kancelářské práce v malých podnicích.

 

 

Nová tiskárna Canon vybavená automatickým podavačem předloh a doplňovacími nádržkami na inkoust výrazně zvyšují produktivitu, nabízí vysokou výtěžnost inkoustu a nízkonákladový tisk ve vysoké kvalitě

 

Společnost Canon dnes informovala o rozšíření své řady tiskáren MegaTank o model vybavený automatickým podavačem předloh a doplňovacími zásobníky inkousty, monochromatickou Canon PIXMA G4040 3-v-11. Nová tiskárna nabízí vysoce kvalitní tisk s vysokou výtěžností a nízkými náklady - ideální řešení ke zvýšení hospodárnosti provozu v malých firmách a domácích kancelářích.

 

Canon PIXMA G4040 je vybavená automatickým podavačem předloh zcela nové konstrukce na 35 listů, který urychluje skenování a kopírování vícestránkových dokumentů, a dvěma zásobníky papíru o celkové kapacitě až 350 listů běžného kancelářského papíru. Díky tomu zvyšuje produktivitu až 3,5x oproti předchozí generaci tiskáren řady MegaTank, které byly vybavené pouze jedním zadním podavačem, a je ideální volbou pro uživatele, kteří potřebují rychle a úsporně tisknout velké objemy černobílých dokumentů.

 

Tiskárna disponuje doplňovacími nádržkami na inkoust, které umožňují vytisknout až 18 000 stran2 se 3 černými náplněmi v balení. To nejen snižuje náklady na vytištění jedné strany, ale také zbavuje nutnosti neustále dokupovat a měnit inkoustové kazety a zkracuje dobu pracovních prostojů na minimum.

 

Tisk usnadňuje připojení přes Wi-Fi a Ethernet. Canon PIXMA G4040 je kompatibilní s operačním systémem Windows a s aplikací Canon PRINT (pro systémy iOS a Android).

 

MegaTank

 

Tiskárna Canon PIXMA G4040 s uhlazeným designem zabírá na pracovním stole minimum místa a výklopný ovládací panel na čelní straně je snadno čitelný z libovolného úhlu. K hospodárnosti provozu přispívá oboustranný tisk a funkce automatického vypínání. Tiskárna je vhodná pro použití v domácích kancelářích nebo malých firmách, které hledají zařízení s nízkými náklady pro vysoký objem tisku v nejvyšší kvalitě.

 

Tiskárna Canon G4040 bude k dispozici u oficiálních maloobchodních prodejců od dubna 2020.

 

Cena tiskárny Canon G4040 bude 6890 Kč.

 

Fotografie tiskárny si můžete stáhnout ZDE.

 

Odkaz na produkt:

 

Canon PIXMA G4040 - hlavní funkce a vlastnosti:

●        Vysoká výtěžnost inkoustu

o    18 000 stran se 3 lahvičkami černého inkoustu

●        Automatický podavač dokumentů na 35 listů

o    Kopírování a skenování vícestránkových předloh

●        Rychlý tisk

o    13 stran za minutu černobíle3

●        Kapacita 350 listů

o    Vysoká kapacita zásobníků na běžný kancelářský papír - 250 listů přední zásobník a 100 listů zadní zásobník

 

●        Tisk, kopírování a skenování

 

1 Canon PIXMA G4040 umožňuje tisk, kopírování a skenování

2 Výtěžnost inkoustu je odhadovaná hodnota na základě vlastní zkušební metody společnosti Canon s použitím monochromatického testovacího vzoru podle normy ISO/IEC 19752 při simulaci průběžného tisku s náhradními inkoustovými nádržkami po úvodním nastavení

3 Rychlost tisku dokumentu formátu A4 na běžný papír jako průměr hodnot pro střední úlohu v testech pro kategorii kancelářských dokumentů podle normy ISO/IEC 24734

 

 

 

Zdroj: Canon

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: