Mark Andy představuje novou produktovou řadu Digital Pro - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

Mark Andy představuje novou produktovou řadu Digital Pro

8. srpna 2019, 11.54 | Mark Andy uvedl na trh Digital Pro, nejnovější z jejich digitálních produktů. Nová produktová řada přichází na trh s rychlostí výroby 77 fpm (23,4 m / m) pro všechny aplikace a nízkými náklady na tisk.

Řada CMYK Digital Pro zahrnuje lis typu roll-to-roll, Digital Pro 1 a konfigurovatelný inline hybridní model Digital Pro 3. Ceny systémů začínají od 199 000 dolarů do 295 000 dolarů.

 

Zpočátku bude představena na regionálních akcích po celé Severní Americe počínaje srpnem 2019.

Digital Pro se představí  v září v Bruselu na veletrhu Labelexpo Europe.

 

Digital Pro 1 je stroj typu roll-to-roll, vybavený odvíječem, nejmodernějším tiskovým motorem a převíjením, poskytujícím 12,5 ”šířku digitálního tisku. Zaváděcí systém Digital Pro je důležitý pro zařízení se zavedenými konverzními a dokončovacími pracovními postupy, což zjednodušuje digitální tisk stisknutím jednoho tlačítka. S postupujícím vývojem poskytuje Digital Pro škálu inline tisku a možnosti převodu.

 

Digital Pro 1 je propojen s pokročilým inline hybridním modelem Digital Pro 3. Tento systém zahrnuje víceúčelovou stanici pro inline a je poháněn robustním DFE, který podporuje tisk a vytváření proměnných dat potřebných v menších provozech.

 

Systém Digital Pro je poháněn vysoce nasyceným tonerem a podporuje širokou škálu materiálů a aplikací bez nutnosti základního nátěru nebo potahování. Další možnosti médií podporované touto produktovou řadou zahrnují vinyl, PVC, fólie.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: