Konica Minolta nabízí úsporné řešení pro malé podniky a živnostníky - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

Konica Minolta nabízí úsporné řešení pro malé podniky a živnostníky

7. března 2014, 13.13 | · Konica Minolta reaguje na požadavky zákazníků

· Kompaktní zařízení nabízejí jednoduchost a všestrannost s minimálními náklady

 

Konica Minolta uvádí na trh nové multifunkční stroje bizhub 3320 a bizhub 4020. Jde o kompaktní a přitom výkonná černobílá A4 zařízení navržená přímo pro potřeby malých a středních pracovních skupin, domácích kanceláří či živnostníků. Cílem těchto přístrojů je zajistit uživatelům základní funkce, jako je tisk, skenování, kopírování či faxování, při zachování nízkých pořizovacích a provozních nákladů.

 

„Reagujeme na rostoucí poptávku zejména malých firem, ale i jednotlivců, pro které jsou základní funkce dostačující, ale důraz kladou především na rozměry a cenu zařízení," řekl Robert Lehar, produktový manažer Konica Minolta a dodal: „Nové modely bizhub 3320 a bizhub 4020 odpovídají přesně těmto požadavkům. Jde o kompaktní, spolehlivé přístroje, které se vyznačují nejen nízkými pořizovacími, ale i provozními náklady. Obě zařízení jsme vybavili intuitivním systémem ovládání nebo možností automatického zasílání naskenovaných dokumentů na e-mail či firemní server. Funkce vzdáleného dohledu navíc umožňuje sledovat stav tonerů či množství papíru v zásobnících." 

 

Bizhub 4020 nabízí oproti modelu 3320 větší ovládací dotykový panel a vstup pro USB zařízení, ze kterého je možné tisknout, stejně jako je do něj možné skenovat. Dále disponuje třemi oddělenými vstupy pro papír s celkovou kapacitou až 2000 listů. Díky tomu je možné nepřerušeně tisknout na různé formáty papíru a provádět i velké tiskové úlohy.

 

Obě zařízení nabízejí také možnost oboustranného tisku, což šetří množství spotřebovaného materiálu a vyznačují i šetrností k životnímu prostředí. Přístroje jsou například vybaveny funkcí pro zajištění nízké spotřeby energie, která po určité době nečinnosti automaticky uvede celé zařízení do úsporného režimu. 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: