Indigo bude propagovat personalizaci společně s HP - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

Indigo bude propagovat personalizaci společně s HP

18. února 2000, 00.00 | Také Indigo bude předvádět na veletrhu DRUPA možnosti personalizace propojením tiskového stroje s digitálním fotoaparátem.

Také Indigo bude předvádět na veletrhu DRUPA možnosti personalizace propojením tiskového stroje s digitálními fotoaparáty, konkrétně HP PhotoSmart digitální fotoaparáty společnosti Hewlett-Packard, se kterou uzavřelo Indigo strategickou alianci.

Snímky získané digitálním fotoaparátem budou pomocí technologie SNAP (Swift Native Accelerated Personalization) kombinovány s personalizovanými texty a dalšími fotografiemi a následně vytištěny jako brožura či jiná tiskovina na některém z tiskových strojů Indigo, o kterých jsme se v posledních dnech zmiňovali.

Stánek Indiga na DRUPE

Pro zajímavost přinášíme i fotografii stánku, který bude největší v historii Indiga - celkem 1 700 m2. Dominantní částí stánku bude auditorium pro 300 návštěvníků, ve které bude Indigo v rámci svého programu "Fasten Your Seatbelt" prezentovat pětkrát denně právě možnosti personalizace.

PressPort

Mezi další novinky, které se váží k digitálním strojům Indigo, a které budou jistě blíže představeny na DRUPĚ, patří například oznámení dostupnosti plochého skeneru formátu A3 CopyPort, který rozšíří možnosti digitálního tiskového stroje o funkce běžné kopírky. Tento skener disponující dotykovou obrazovkou izraelské společnosti Portalis jsme viděli již na několika veletrzích, kde byl pod názvem PressPort připojen např. ke strojům Xeikon. CopyPort je k dispozici pro stroje TurboStream a e-Print Pro+. Skener snímá předlohy v rozlišení 700 až 1400 dpi s densitou 3,3 a možností nastavení počtu kopií, typu vstupního i výstupního média, přidávání nebo maskování textu, nastavování barev, odstraňování tiskového rastru atd. S použitím skeneru není tedy nutné předlohy nejprve zpracovávat v předtiskovém studio. Předlohu stačí položit na skleněnou desku skeneru, navolit počet a parametry kopií a počkat si na výtisky z připojeného Indiga.

Mezi poslední novinky oznámené na tiskové konferenci bylo představení nové "Upgrade" politiky Indiga, kdy nyní Indigo garantuje všem svým zákazníkům, že mohou upgradovat či vyměnit za vyšší jakýkoliv tiskový stroj Indigo, který si pořídí. Samozřejmě s příslušným doplatkem.

A kolik je dnes vlastně instalováno na světě tiskových strojů Indigo? Podle Bennyho Landy jich Indigo za pět let prodalo cca 16 000 což podle jeho slov představuje cca 45% podíl na trhu.


Inzerce :
Distributorem produktů Indigo pro ČR a SR je Macron Systems, detaily na http://www.macron.cz/indigo.


Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: