iF Design Award 2017 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

iF Design Award 2017

iF Design Award 2017

2. března 2017, 12.37 | KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, oznamuje, že nové A4 multifunkce a tiskárny ECOSYS M5526cdw, ECOSYS P5026cdw, ECOSYS M2640idw a ECOSYS P2040dw získaly cenu iF Design Award 2017, udělenou Mezinárodním forem pro design v Německu (International Forum Design GmbH).

 

 

Všechny tyto produkty prokázaly vynikající výsledky, zejména kompaktní design, nízkou hlučnost provozu a dlouhou životnost. Kyocera obdržela ocenění iF Design Award zejména díky designu konstrukce, která je vyvinuta pro použití tiskáren v kanceláři. Oceněny byly také další vlastnosti, jako snižování nákladů na tisk, šetrnost k životnímu prostředí a uživatelská přívětivost produktů. Stejné čtyři modely získaly v loňském roce "Good Design Award 2016", toto ocenění uděluje veřejně prospěšná společnost Japan Institute for design Promotion (JDP).

 

iF Design Award 2017

 

KYOCERA bude i nadále vyvíjet spolehlivá zařízení, která přinášejí vysokou kvalitu nejen výkonem, ale také  svým designem a použitelností, a tím chce přispívat k rozvoji moderních kancelářských prostředí, kde mohou uživatelé efektivně řídit a spravovat své dokumenty.

 

Oceněné produkty Kyocera budou vystaveny na "IF Design Exhibition" v německém Hamburku (Výstavní část 1) od 11. března do června tohoto roku. 

 

 

Zdroj: Kyocera

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: