Grafika zprostředkovala více než 1000 poptávek - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

Grafika zprostředkovala více než 1000 poptávek

3. srpna 1999, 00.00 | Také systém poptávek služeb, který již zprostředkoval přes 1000 poptávek, se dočká změn. Jakých? To záleží především na vás.

Systém Poptávky služeb funguje na našem serveru již řadu měsíců a za tuto dobu zprostředkoval přes 1000 poptávek. Zejména v posledních týdnech se služba stává stále populárnější a denně se na ní objevuje několik nových záznamů. Dokonce se nám podařilo každodenním napomínáním neposlušných "spammerů" vyčistit systém od pokoutných nabídek všeho možného a dnes tak drtivá většina poptávek představuje hodnotné záznamy lidí, kteří hledají své obchodní partnery.

Při této příležitosti se samozřejmě dostává do popředí otázka aktualizace celého systému, neboť ten je dosud zajišťován jedním jednoduchým skriptem. Vzhledem k tomu, že celý server postupně podstupuje ozdravovací programátorskou kůru, brzy přijde doba také na naprogramování nového systému poptávek služeb. Při této příležitosti bychom chtěli vyzvat vás - uživatele této služby, abyste neváhali a napsali nám své představy, jaké úpravy bychom měli do nového systémy implementovat.

Měl by být například systém administrován nebo ne? Tzn. měl by být každý příspěvek odsouhlasen správcem systému dříve, než se objeví ve výpisu? To by sice přineslo úplné vyčištění systému od pokoutných nabídek, zato by celý systém ztratil kus své flexibility. Mezi dalšími otázkami jsou možnosti avizování e-mailem, podrobnější dělení poptávek do podrubrik, "lustrování" zadavatelů atd.

Máte-li s naší službou jakékoliv zkušenosti - ať již kladné, či záporné, napište nám je také. Vždyť systém poptávek služeb zde budujeme právě pro vás, naše čtenáře. Pište na adresu

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: