FlightCheck Free je zdarma - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

FlightCheck Free je zdarma

16. července 1999, 00.00 | Potřebujete občas zkontrolovat PostScript nebo PDF před osvitem? Chcete jen legální software? Pak vyzkoušejte FlightCheck Free.

Pokud se vám ještě nikdy nestalo, že jste při osvitu či digitálním tisku objevili "zapomenutý" RGB obrázek, nevyseparovanou barvu, chybějící font nebo low-res náhled, z barevné tiskárny vám nevyjely čtyři černobílé tisky namísto jednoho barevného, pak vám blahopřejeme. Pro nás ostatní je tu následující zpráva.

Programy označované jako preflight vnášejí do pre-press praxe ceněnou hodnotu a jistotu, že soubor připravený pro tisk je vzhledem k uvažované výstupní technologii v pořádku, obsahuje vše potřebné a naopak neobsahuje nic, co by při tisku způsobilo chybu nebo nekvalitní tisk.

Pro ty, kdo necítí potřebu vlastnit některý z dokonalých preflight programů a investovat do něj odpovídající částku, ale pohodlí základní kontroly souborů by přesto rádi využívali, tu je freeware program od Markzware - FlightCheck Free určený pro platformu Macintosh. (Je samozřejmě možné používat i demo verze placených produktů, více či méně legálně, podle licenčních podmínek.)

Vzhledem k tomu, že program je zdarma, musíme se smířit s tím, že způsob kontroly dokumentů nelze nastavovat, pro mnohé uživatele to ale může být naopak příjemné. Program pracuje rychle a otevírá všechny nejčastěji používané formáty souborů. Přes jednoduchost programu získá uživatel všechny hlavní informace. Kontrolují se fonty, barevné modely, rozlišení obrázků, změny jejich velikosti v původní aplikaci apod.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: