EMBAX-PRINT '99 - novinky a zajímavosti (2) - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

EMBAX-PRINT '99 - novinky a zajímavosti (2)

14. května 1999, 00.00 | Chystáte se 18.-21. května do Brna na Embax? Pak vás jistě zaujme představení dalších embaxových novinek a zajímavostí.

Chystáte se 18.-21. května do Brna na Embax? Pak vás jistě zaujme představení dalších embaxových novinek a zajímavostí. První díl povídání naleznete ZDE.

Diatech Praha, s.r.o. Pavilon B, stánek 079
Společnost bude předvádět CTP systémy loyout PHS 120, loyout Xposel, L CTP 120 a linku na zhotovení tiskové desky přímým osvitem švýcarské výroby.

DS ID, s.r.o. Pavilon B, stánek 040
Na stánku bude k vidění univerzální přísada do vlhčicí vody Eurofount, čisticí prostředek pro UV barvy UV-Waschmittel, rychloschnoucí lak s nepatrným sklonem k rolování papíru W 1639, lak pro alupapíry a chromolux W 1570, lesklý lak pro špatně savé materiály W 958 F, matný disperzní lak W 710 MATT, hustoměr pro měření obsahu isopropylalkoholu ve vlhčicím roztoku DS-IPA-Mess Set a sada pro přesné určení dávkování přísady do vlhčicího roztoku s názvem F-TEST.

Dobrušské strojírny a.s. viz. Grafitec

EKOTRADING-INKFLOW, a.s. Pavilon B, stánek 067
Ekotrading bude vystavovat nový systém INKFLOW dálkového řízení barevníků, kroku duktoru a registrů ofsetových strojů a další zařízení pro řízení barvy v tiskovém procesu.

ELT inkdry ing. F. Trojtler Pavilon B, stánek 042
Na stánku společnosti bude k vidění několik doplňujících zařízení ofsetových strojů. Mj. Inkdry Plus, IR sušicí zařízení s bezkontaktním měřením teploty a zpětnovazební smyčkou. Dále pak systém dálkového řízení axiálních a radiálních registrů plus mikroposun boční známky pro ofsetové stroje pod názvem Inkdot Plus, programovatelný systém Inkdot Plus pro řezačky papíru na bázi PC s barevným monitorem, programovatelný systém Thinkout pro řezačky papíru na bázi PC s alfanumerickým a číselným displejem, chladicí zařízení Inkcool pro temperování a cirkulaci vlhčicího roztoku a prototyp první falcovačky papíru české výroby FOLDY.

Eurotek, s.r.o. Pavilon B, stánek 036
Eurotek předvede zařízení na udržení konstantní vlhkosti vzduchu pod názvem Draabe BS/10.

Formica CZ, s.r.o. Pavilon B1, stánek 101
Formica bude nabízet stolní laminátor pro archy ve formátu do B3 pro jednostranné laminování materiálu v gramážích od 80 g/m2 do 300 g/m2 pod názvem ROLLAM 370 HR a ROLLAM 520 HR - stolní laminátor pro archy ve formátu do B2.

Foto-World, s.r.o. Pavilon D, stánek 020
Společnost zastupující na českém trhu filmy Kodak předvede novou řadu výroků "Rapid Access", mezi které patří filmy Kodak Gen 5.

Grafitec, s.r.o. Pavilon B, stánek 043
V expozici českého výrobce tiskových strojů budou k vidění nová technologická řešení - jednobarvový archový ofsetový stroj Polly 166 L a čtyřbarvová konfigurace tiskového stroje s obracecím zařízením Polly 474 P. Dále pak inovovaný čtyřbarvový tiskový stroj Polly 466 v modifikaci se suchým ofsetem. Z knihařské výroby to bude lepička knižních hřbetů pro vazbu V2 Horizon BQ-440, snášecí linka pro vazbu V1 s rotačním vzduchovým nakládáním archů Horizon VAC a skládací stroj japonské výroby Shoei SPT 52-4K.

Grafosale, s.r.o. Pavilon B, stánek 051
Grafosale bude nabízet použité technologie pro tiskařský průmysl, stroje na přípravu tiskových desek, tiskové stroje a knihařská zařízení.

Grik, a.s. Pavilon B1, stánek 117
Společnost předvede systém dálkového řízení barevnic a formových válců pro tiskový stroj.

Gummi-Print, s.r.o. Pavilon D, stánek 015
Gummi-Print bude vystavovat Kolátor Ultra PC 52-54 N s maximální šířkou papíru 520 mm, maximální rychlostí 70 m/min. a číslovacím zařízením Atlantic Zeiser o obvodu 22" a 24".

Heidelberg Praha s.r.o. Pavilon B, stánek 038
Tradiční výrobce tiskových strojů předvede ve své expozici integrovaný provoz moderní tiskárny vč. využití nových standardů v oblasti digitálních tiskových strojů, CTP zařízení a systému CP 2000. Z knihařského zpracování zde bude zastoupena např. nová drátošička Stichmaster 100. Představované řešení CP 2000 je nový centrální a jednoduchý systém řízení tiskových strojů, schopný digitální integrace.

Hejduk - stroje a zařízení Pavilon B, stánek 050
Na stánku bude k vidění drátošicí automat HSB 5000 firmy Hohner se čtyřmi nakládacími stanicemi, dvěma sešívacími hlavami Hohner-Universal 52/8 pro normální svorku s krokovým trojřezem s nůžkovým typem řezu. Dále pak GUK - K 52/4 KL, skládací automat (falcovačka) firmy GUK se čtyřmi integrovanými skládacími kapsami a dvěma elektricky řízenými noži do kříže (pro 16-ti stránkové sklady).

Henkel ČR, s.r.o. Pavilon D, stánek 022
Společnost představí disperzní lepidla Autobond pro laminace na strojích, klížení a zavěšování pro vazbu V8, tavná lepidla pro vazbu V2 Technomelt, Smeltan a želatinu Lessoflex na výrobu desek.

IML - KYWEX Pavilon A, stánek 011
Firma bude nabízet pákové a kroužkové mechaniky do pořadačů.

Ligum, s.r.o. Pavilon B, stánek 052
Ligum bude vystavovat komplet pogumovaných válců pro ofsetové tiskové stroje s ukázkami speciálních vlhčicích, barevníkových a lakovacích potahů pro nejrůznější aplikace v rotačním a archovém tisku. Dále budou na stánku k vidění nové materiály pro nízkoalkoholové vlhčení v ofsetu, nové polymery pro flexotisk a flexotiskové a hlubotiskové návleky.

P-servis ZIKA, s.r.o. Pavilon B, stánek 049
P-servis ZIKA představí na stánku řezačky Perfecta s ručním nakládáním ale i pro zařazení do linky s výkonem 40-100 taktů/min, pomocná manipulační a periferní zařízení, výsekové automaty Kama středního výkonů do formátu B1, universální lepičky skládaček z lepenky, vrtačky papíru Dürselen. Dále pak agregáty Technotrans pro přípravu vlhčícího roztoku a laku a temperační zařízení. V nabídce nebudou chybět vertikální a horizontální stohovače Mides a nože pro všechny řezačky a trojřezy, dořezové lišty firmy IKS Klingelnberg.

Další články:
EMBAX-PRINT '99 - novinky a zajímavosti (1)

Článek byl převzat z květnového čísla polygrafického měsíčníku Svět tisku.
Svět tisku obsahuje 82 stran informací a je distribuován pouze formou přeplatného za 49,- Kč. Neváhejte proto a předplaťte si časopis tímto formulářem.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: