ECRM získala OPTRONICS - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

ECRM získala OPTRONICS

10. března 2000, 00.00 | Ohlášeným obchodem ECRM výrazně posílila v oblasti technologie Computer to Plate.

Společnost ECRM získala výhradní celosvětovou správu nad výrobky, servisem a obchodem firmy Optronics Internaional Corporation. Ta disponuje, z hlediska oznámeného spojení, především osmistránkovými CtP systémy a technologií osvitu termálních tiskových desek - to jsou technologie, které dosud v nabídce ECRM chyběly. ECRM - známá především svými osvitovými jednotkami a rychlými čtyřstránkovými CtP systémy Wildcat a Tigercat (pracující s tiskovými deskami citlivých v oblasti viditelného spektra) - tak získala technologie, které jsou na dnešním polygrafickém trhu velmi žádané.

Firma Optronics byla založena v 1968. Vyvinula skener pro rentgenování skla a prozařování atomového paliva. Společnost se později stala průkopníkem ve vývoji přístrojů zapisujících fotografie země z družicových systémů. V poslední době se firma zabývala výrobou skenerů a zařízení pro pre-press. Optronics má výrobky instalované ve více než 93 zemích. Obchodní zastoupení a servis jsou mimo USA také v Nizozemí a Hong Kongu. Společnost Optronics byla ve světě známá spíše pro své technologie, pro jejichž prodej však neměla dostatečně silné prodejní zázemí. Poslední dobou se tak potýkala s nemalými finančními problémy, které vedly např. k snížení počtu zaměstnanců ze 145 v roce 1997 na současných 43. Z tohoto pohledu je patrné, že spojení bude prospěšné pro obě firmy, neboť prodej a marketing ECRM je velmi úspěšný.

Společnost ECRM dále oznámila, že prodala od svého vzniku více než 20 000 pre-press zařízení a nyní zaměstnává celosvětově přibližně 290 zaměstnanců.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: