Nový Supertrap pro PDF trapping - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:PDF - Adobe Acrobat

Nový Supertrap pro PDF trapping

19. ledna 2001, 00.00 | Společnost CreoScitex představila nový samostatný nástroj pro trapping.

Společnost CreoScitex představila produkt CreoScitex Supertrap, který je samostatnou verzí řešení pro PDF trapping používaném ve workflow management systému Prinergy. Tento samostatný produkt lze použít ve spolupráci se všemi CreoScitex workflow produkty, jako jsou Brisque, PS/M a iMPAct. CreoScitex Supertrap je dále použitelný pro uživatele většiny ostatních PostScript 3 workflow systémů.

CreoScitex Supertrap je zásuvný modul pro Acrobat, který umožňuje uživatelům Brisque, PS/M a iMPAct interaktivně provádět sofistikovaný vektorový trapping při zachování otevřených standard nativních PDF souborů. Tato cenově efektivní nezávislá aplikace, pracující na platformách Macintosh a Windows, nabízí stejnou funkčnost jako Prinergy.

Stejně jako integrovaná verze, je i CreoScitex Supertrap nativní PDF-to-PDF objektově založený nástroj pro trapping s širokou škálou možností pro vytváření trappingu a jeho úprav. Komplexní trapping je založen na neutrální denzitě vzájemně sousedících vektorů nebo polotónových obrázků a je vytvářen jako samostatný vektorový objekt. Každý takto vytvořený objekt lze upravovat nezávisle změnou šířky, směru a barvy trappingu.

CreoScitex Supertrap umožňuje převod přímých barev do procesních uvnitř PDF dokumentu. Pohodlný multi stránkový trapping umožňuje provádět trapping se stejnými parametry na všech stránkách s jedním klepnutím myši.

CreoScitex Supertrap dává uživatelům Brisque na výběr připojení vektorového PDF trappingu do jejich Brisque workflow. Vstupní soubory mohou být normalizovány do PDF na Brisque a na nich proveden trapping v PDF formátu. Tyto PDF soubory lze jednoduše vyměňovat s jejich zákazníky, přičemž jsou bez problémů akceptovány do Brisque workflow při dalším zpracování jako je výstup na nátiskové zařízení, či na osvitové jednotky na film, nebo na tiskovou desku.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Rubriky  » PDF - Adobe Acrobat  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: