Huion - grafické tablety a prosvětlovací boxy - Rubriky - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Rubriky

Huion - grafické tablety a prosvětlovací boxy

3. března 2018, 22.59 | Grafické tablety a prosvětlovací boxy značky Huion se rozšířili o další novinky. Mezi ně patří modely klasického stolního tabletu s nádherným designem, úžasnými funkcemi a velmi příznivou cenou.

Jedná se o typy H950P s aktivní plochou 221 x 138 mm a inovovaným ergonomickým perem bez nutnosti dobíjení a typ H640P s aktivní plochou 160 x 99 mm, taktéž s inovovaným perem bez nutnosti dobíjení. Krásný ergonomický tvar tabletu se zaoblenými rohy umožní také jeho velmi snadnou přenosnost, kamkoli budete potřebovat.

Dále značka Huion nabízí již velmi oblíbené stálice na českém trhu, jako jsou modely Huion 1060 Plus New s aktivní plochou 25,4 cm x 15,9 cm a 8 GB TF kartou k zálohování práce nebo bezdrátový model Huion Giano s výrobcem udávanou největší aktivní plochou na světě.

 

Huion
V kategorii monitorových grafických tabletů nabízí nejnovější model Huion KAMVAS GT 221 PRO. Zcela profesionální, vysoce kvalitní monitorový grafický tablet pro grafiky, kreslíře, ilustrátory, fotografy atd. A pro svoji velmi příznivou cenu také velice oblíbený model Huion KAMVAS
GT-191 - nástupce modelu Huion GT 190. Mimořádně kvalitní monitor, který nabízí ještě vyšší rozlišení a ještě lepší přenos obrazu ze všech pozorovacích úhlů. Uhlopříčka 19,5 palců. Vylepšené ergonomické pero PE
330 s 8192 úrovní přítlaku. 16.7 million barev.

 

Huion
Prosvětlovací boxy s volitelnou intenzitou prosvětlování, značka Huion nabízí ve velikostech A4 a A3. Tento LED světelný blok je navržen pro každého, ať už jste nadšený výtvarník, který má kreslení pouze jako hobby a nebo profesionál. Využití najde především v umělecké sféře na skicování, kreslení, tvorbu animace, komiksu, písmo, tetovací skicy, prosvětlování filmů. V neposlední řadě může být využit v oděvním odvětví pro překreslování a zvětšování střihů pro švadlenky, krejčí a návrháře.

 

Více informací o výrobcích Huion naleznete na www.huiontablet.cz a nebo na facebooku Huion - grafické tablety. 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  

Hodnocení článku:

12345

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: