Výkonnostní testy nových MacBooků Air - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Hardware

Výkonnostní testy nových MacBooků Air

2. srpna 2011, 00.00 | Macworld svými benchmarkovými testy zkoumal výkony jak standardních, tak zákaznických konfigurací modernizovaných MacBooků Air. Zjistil značný nárůst výkonu, s výjimkou grafiky.

Kapesní projektory Philips PicoPix realizují projekci v rozlišení VGA (800 × 600 obrazových bodů) a jako zdroj světla využívají LED se svítivostí 20 až 30 lumenů a se životností až 20 tisíc hodin. Ruční ostření obrazu umožňuje jednoduše vyladit obraz podle vzdálenosti od zdi nebo promítacího plátna.Nejlépe vybavený model, PicoPix PPX1430, nabízí kapacitu vnitřní paměti 2 GB, což vystačí na jeden celovečerní film. Paměť si uživatel může jednoduše rozšířit pomocí paměťových karet formátu SD, SDHC nebo MMC. Fotografie, videoklipy nebo prezentace je také možno promítat přímo z počítače, notebooku, digitálního fotoaparátu, videokamery nebo mobilního telefonu přes USB kabel, nebo A/V vstup. Podporované jsou všechny používané formáty videa, jako je AVI, MP4, H.264, XVid a další.U vyšších modelů slouží jako zdroj energie interní akumulátor s výdrží až 2,5 hodiny, což opět postačuje pro přehrání celého filmu, anebo je možno využít 12V napájecí adaptér. Nejlevnější model je napájen prostřednictvím USB připojení k notebooku. V těle projektoru je zabudovaná opěrka, která zařízení zvedne o 6 úhlových stupňů – není tedy třeba vždy používat ministativ, který je nicméně součástí balení. Přibaleno je také ochranné pouzdro a dálkový ovladač.Kapesní projektory Philips PicoPix – základní údaje přehledně:

Miniprojektory můžeme při krátkých ukázkách držet v ruce, při promítání můžeme použít přibalený, anebo svůj oblíbený minitripod, anebo na pevné podložce, typicky na stole můžeme využít malou výklopnou opěrku.
Pohled na zadní stěny s rozdílnou nabídkou rozhraní pro připojení – viz tabulka.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Apple  

 » Rubriky  » Hardware  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: