Interaktivní projektory Epson - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Hardware

Interaktivní projektory Epson

31. října 2019, 16.05 | První interaktivní laserové řešení 3LCD s ultrakrátkou projekční vzdáleností a technologií Edge Blending.

Na největším technologickém veletrhu GITEX 2019, který se každoročně koná na Blízkém východě, (Dubajské světové obchodní centrum, 6.- 10. října 2019) společnost Epson představila nové interaktivní projektory určené do zasedacích místností a školního prostředí s velmi vysokým světelným výkonem 5000 lumenů. Tyto inovativní modely disponují možností variabilního přizpůsobení velikosti projekční plochy od 65 do 120 palců, na základě toho, v jakém prostředí jsou používány. Díky této vlastnosti se projektory přizpůsobí vašim požadavkům a zajistí optimální velikost zobrazení od malých po velké zasedací místnosti nebo školní učebny.

 

 

Model EB-1485Fi poskytuje možnost využít multidotykovou projekční plochu o úhlopříčce až 100" (při poměru stran 16:9), novinkou je však multidotyková projekční plocha s úhlopříčku 120" (3m se širokoúhlým zobrazením s poměrem stran 16:6). Díky nové funkci Edge Blending*1, která kombinuje dva interaktivní projektory pomocí funkce Epson DuoLink je možné dosáhnout plochy až 155" a to včetně bodové korekce, volitelného přesahu a barevné kalibrace projektorů. Nový systém Epson Edge Blending nevyžaduje žádné další kabely, vystačíte si pouze se standartním HDMI rozhraním.  Tato řada projektorů je ideálním řešením i pro náročné uživatele, kteří od projektoru čekají více než je běžným standardem. Díky kompletně přepracovanému uživatelskému prostředí jsou k dispozici nové funkce, nové možnosti anotací a pokročilé možnosti automatické kalibrace projektoru, a to včetně automatického nastavení dotyku pero/prst. Projektor disponuje v základu širokou řadou možností připojení, včetně HDBaseT, nově včetně přenosu interaktivity a dualní WiFi (2,4+5GHz) s certifikací Miracast. Tento projektor je tedy ideálním řešením pro jakékoli moderní pracovní prostředí.

Projektor umožňuje integraci mini PC, včetně standardu CEC pro automatické zapínání a vypínání připojeného miniPC. Uživatelé tak mají možnost zvolit potřebnou konektivitu se zaměřením na jejich potřeby a řešení pro každé prostředí.

 

eb-1485fi epson

 

 

Hans Dummer, výkonný ředitel společnosti Epson Europe, říká: „Ve společnosti Epson se zaměřujeme na uživatelské zkušenosti a dodáváme správná řešení podle potřeb uživatele. S našimi nejnovějšími interaktivními projektory mohou uživatelé zcela transformovat svá pracoviště. Tyto velké, škálovatelné projektory, které obohacují spolupráci i zapojení lidí, a podporují větší sdílení znalostí s kolegy, klienty nebo delegáty pomocí nejnovějších a všestranných možností připojení. Naše projektory jsou antireflexní a zabraňující odleskům, což zaručuje skvělou čitelnost obsahu i při škálovatelné velikosti displeje 100 palců".

 

„Zasedací prostory vybavené správnou technologií a řešeními pomáhají prosazovat silnější týmovou etiku, zvyšovat produktivitu, zlepšovat kreativní myšlení a propagovat logiku i uvažování. Také napomáhají motivaci zaměstnanců v kanceláři nebo mimo ni a zvyšují technologické dovednosti uživatelů zaměřujících se na digitální transformaci na pracovišti."

 

Dalším novým modelem je EB-1480Fi, který je ideálním řešením pro uživatele z oblasti vzdělávání, kde již využívají lampové projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností Epson a uvažují o výměně za nový moderní laserový projektor s rozlišením Full HD. Laserové projektory lze ihned použít s již na místě instalovanými stávajícími držáky, řídicími jednotkami a jednotkami pro dotykové ovládání. To znamená, že uživatelé mohou vyměnit svůj současný lampový projektor Epson s ultrakrátkou projekční vzdáleností za cenově výhodné řešení a využít tak výhod nového a pokročilejšího řešení laserového projektoru, přičemž mohou těžit z nejnovějších interaktivních funkcí spolu s bezproblémovou instalací.

 

Oba modely se pyšní intuitivním a jednoduchým uživatelským rozhraním s dotykovým ovládáním a širokou nabídkou nástrojů pro práci i anotace. Pomocí softwaru Epson iProjection, který je volně ke stažení můžete navíc jedním projektorem zobrazit až čtyři nezávislé zdroje, například videokonference a prezentace na meetingu. Aplikace Epson iProjection, poskytuje bezproblémové bezdrátové připojení a umožňuje ovládání z nejrůznějších zařízení i platforem.

 

Po instalaci lze oba projektory používat bez jakékoli údržby po dobu až 20 000 hodin v běžném režimu a až 30 000 hodin v tichém režimu. Pětiletá záruka zajistí, že lze tyto modely používat bez sebemenších starostí. 

 

 

 

Zdroj: Epson

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: