Epson představuje nejmenší 3LCD laserový projektor na světe - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Hardware

Epson představuje nejmenší 3LCD laserový projektor na světe

19. června 2019, 20.17 | Vychutnejte si flexibilitu a prémiový design přenosného laserového projektoru společnosti Epson.

První přenosný laserový projektor společnosti Epson byl navržen tak, aby byl co nejflexibilnější pro domácí uživatele, jak z hlediska použitelnosti, tak z hlediska provedení. Model EF-100W/B je nejmenší laserový projektor společnosti Epson, jehož nejdelší strana měří pouhých 23 cm. Projektor bude na trhu dostupný od června tohoto roku.

 

Model EF-100W/B s laserovou technologií společnosti Epson, která se vyznačuje jasným a živým obrazem a dlouhou životností, je lehký, kompaktní a dostupný v černém nebo bílém provedení.

 

Technici společnosti Epson použili laserový zdroj světla, větrací otvory a konektor napájení umístili na boku. Vyvinuli tak kompaktní projektor, který lze postavit libovolným způsobem a promítat v jakémkoli směru. Uživatel tak získá možnost promítat na různé plochy, například na stěnu, strop či podlahu. Projektor také dokáže promítat obraz velikosti až 150 palců, což je ideální pro maximální zvětšení obrazu. Dokonce i při denním světle dokáže laserový zdroj světla vytvořit jasný a živý obraz, takže není třeba vypínat světla, zatemňovat okna či používat plátno. Funkce automatické úpravy obrazu také umožňuje zbavit se deformovaného obrazu.

 

EF-100W/B

 

Laserový zdroj světla má životnost až 20 000 hodin a představuje trvanlivé řešení nevyžadující údržbu. Výsledkem je dobrý poměr ceny a výkonu a možnost používat projektor každý den po dobu deseti let.

Přenosné provedení modelu EF-100W/B doplňuje možnost rychlé a jednoduché instalace. Uživatelé se mohou po spuštění úvodního průvodce seznámit s nastavením projektoru a jeho nejdůležitějšími funkcemi. Dálkové ovládání usnadňuje procházení uživatelsky přívětivého rozhraní.

 

Přístup k médiím z telefonu, tabletu, přehrávače DVD, herní konzole nebo přenosného počítače je snadný - stačí zařízení připojit kabelem k portu HDMI. Streamování médií je také snadné. Zařízení, jako je Amazon Fire TV, Google Chromecast, Roku a Apple TV, lze připojit do zadní části přístroje.

 

Součástí provedení umožňujícího připojovat zařízení bez instalace jsou také flexibilní možnosti připojení zvukových zařízení: vestavěné reproduktory, připojení zvukových projektorů (soundbarů) pomocí funkce Bluetooth nebo konektor na sluchátka. K dispozici je také zvukový režim, který zohledňuje typ promítaného média.

 

Model EF-100W/B byl navržen pro uživatele, kterým záleží na stylu. Bílý model EF-100W se vyznačuje stříbrnými doplňky, zatímco černý model EF-100B má měděné lemování. Oba modely mají zaoblené rohy, minimalistická tlačítka a na dotek příjemnou povrchovou úpravu imitující kůži.

 

EF-100W

 

Matěj Kopecký, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe CZ & SK, říká: „Tento projektor přináší do našeho portfolia něco jiného. Nejenže je stylový, ale se svými kompaktními rozměry a kvalitním laserovým zdrojem světla s dlouhou životností nabízí také skvělé funkce pro domácí uživatele. Kromě toho věříme, že tento projektor má potenciál proniknout na trh malých firem a zaujmout obchodníky, kteří potřebují zákazníkům ukazovat prezentace, profesionální fotografy a designéry, kteří potřebují zákazníkům předvádět své portfolio, a majitele podniků, jako jsou salony krásy, kteří hledají cenově dostupná a kreativní projekční řešení."

Model EF-100W/B bude k dispozici od června 2019.

 

Hlavní funkce:

 • Stylová povrchová úprava (bílá se stříbrnou u modelu EF-100W, černá s měděnou u modelu EF-100B)
 • Kompaktní rozměry (š × h × v = 210 × 227 × 88 mm)
 • Nízká hmotnost (2,7 kg)
 • Kvalitní laserový zdroj světla s dlouhou životností (20 000 hodin2 / 12 000 hodin 2)
 • Živý a věrný obraz i při denním světle (technologie 3LCD, 2 000 lumenů, dynamický kontrast 2 500 000 : 1)
 • Velká projekční plocha (až 150 palců)
 • Rozlišení HD
 • Možnost promítat na téměř libovolný povrch a v libovolném směru (laserový zdroj světla, větrací otvory a konektor napájení na boku)
 • Instalace bez starostí (stručný průvodce, dálkové ovládání)
 • Automatické úpravy obrazu (korekce lichoběžníkového zkreslení ve svislém směru +/- 45, ve vodorovném +/- 40)
 • Snadné streamování médií (1 port HDMI 2.0, 1 port USB)
 • Jednoduché nastavení zvuku (vestavěný reproduktor s výkonem 5 W, připojení zvuku pomocí funkce Bluetooth, konektor na sluchátka)
 • Nízká hlučnost větráku (26 dB / 29 dB)
Zdroj: Epson

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: