Vyšla nová aktualizace Digital Camera RAW Compatibility Update - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

Vyšla nová aktualizace Digital Camera RAW Compatibility Update

11. listopadu 2011, 00.00 | Digital Camera RAW Compatibility Update 3.9 přidává do Snow Leoparda a Lionu podporu 11 nových typů fotoaparátů.

Brašny jsou dobře polstrované a samozřejmě mají přestavitelné přihrádky na suché zipy, ve víku a na bocích mají kapsy uzavíratelné na zipy. Ve víku jsou i speciální přihrádky pro dvě paměťové karty. Brašny jsou vyrobeny z voděodolného materiálu, který také usnadňuje jejich údržbu. Ramenní popruh je vybaven protiskluzovým polštářkem, díky kterému snáze unesete i větší zátěž. Menší modely mají plastové, ale největší brašna pevné kovové karabiny pro zajištění bezpečného připnutí k popruhu, i když je naše fotografické vybavení relativně těžké.Reflex New P je fotografické pouzdro pro kompaktní fotoaparát a příslušenství, typicky paměťové karty a záložní baterie. Je vyrobeno z nylonu 600D a polyesteru.Brašna L umožňuje vložit kupříkladu digitální zrcadlovku s objektivem, kompaktní blesk, nebo HDD videokameru, konvertor a kompaktní videosvětlo. Plus do kapes příslušenství, kupříkladu paměťové karty a snímací filtry.Obdobně brašna XL umožňuje uložit digitální zrcadlovku s objektivem, kompaktní blesk, nebo HDD videokameru, konvertor a kompaktní videosvětlo a do kapes potřebné drobné příslušenství.Brašna XXL umožňuje vložit digitální zrcadlovku s objektivem a blesk, nebo dvě těla digitálních zrcadlovek, 3 až 5 objektivů a blesk. A do kapes potřebné příslušenství.„Pistolové pouzdro“ Zoom – typicky tvarovaná brašna pro digitální zrcadlovku uloženou objektivem směrem dolů, tedy v pohotovostní poloze. Nabízí ale prostor i pro externí blesk a jako u ostatních modelů, i u této brašny lze využít kapsy pro drobné příslušenství.

A jaké jsou prodejní ceny s DPH přímo v nabídce FOMEI? Pouzdro P = 180 Kč, brašna L = 480 Kč, brašna XL = 560 Kč, brašna XXL = 780 Kč a brašna Zoom = 480 Kč.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: