Nový produkt na poli lidských 3d modelovacích systémů. - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Nový produkt na poli lidských 3d modelovacích systémů.

25. března 2003, 00.00

Reflex Systems Inc. včera oznámili vypuštění systému REFLEX|DRAMA v. 1.0. REFLEX|DRAMA je průmyslově první „na rozlišení nezávislý“ lidský modelovací a animační systém. Znamená to, že uživatel může navrhnout postavy (použitím osvědčeného a patentovaného Reflex|DNA) a změnit rozlišení na velikost mouchy k vyprodukování 3d postav šitých na míru uživatelovým potřebám a nárokům. REFLEX|DRAMA bylo sestrojeno pro uživatele, kteří potřebují být schopni produkovat postavy v rozlišení jak malém, tak velkém, potřebné pro hry, zatímco jsou stále schopni vyprodukovat postavy ve velkém rozlišení třeba pro film nebo televizi.

REFLEX|DRAMA je nová třída animačních 3d softwarů založených na generování postav. Celý tento systém je vlastně založen na vrstvách, které má každá postava- kosti, chrupavky, svaly, šlachy, kůže atd. K vymodelování nové postavy, uživatel jednoduše potřebuje upravit vnitřní vrstvy (deformace a rozdělování kostí, vyboulení svalů atd.) a podnítit systém k aktualizaci informací o určité vrstvě.
Změny ve svalové či kostní struktuře postavy jsou ukládány do formátu tzv. “Reflex|DNA“ a může být opětovně použit na jinou postavu ve 3d scéně. Patentovaná Reflex|DNA technologie je nejrychlejším a nejvěrohodnějším způsobem designování postav. Všechno, co na těle uživatel změní, je „nahráno“ a výsledkem je elektronická verze skutečné DNA. Uživatelé ani nemusí nic vědět o lidské anatomii, aby se v tomto systému orientovali.
Do 31. května je zaváděcí cena $8.990

Další informace: www.reflexsystems.com.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » 3dscena - aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: