Nový a vylepšený Deep Paint 2 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Nový a vylepšený Deep Paint 2

4. dubna 2003, 00.00

Right Hemisphere oznámili dostupnost příští generace Deep Paint. Nově vydaný Deep Paint Version 2 přináší digitálním umělcům a profesionálním grafikům výrazná vylepšení oproti předchozím verzím.
Mezi hlavní prvky vylepšující verzi 2 patří jednodušší a snazší uživatelské prostředí, propracovanější a rychlejší náhled a nastavitelná paleta barev, takže si uživatel může vytvořit svojí vlastní vzorník, který mu vyhovuje nejvíce. Pokud budete chtít tisknout, je velmi šikovný náhled tisku, který uživateli okamžitě ukáže, jak přesně bude obrázek vypadat. Nové kategorie štětců obsahují jak suché tak mokré materiály, povrchové textury a speciální klonové efekty. Používáním křivek (splines) může uživatel vymezit cestu čáry štětce s větší přesností.

Velká síla Deep Paintu je v tom, že ho můžete použít jako samostatnou aplikaci i jako plug-in pro Photoshop, díky čemuž můžete lehce převádět obrázky mezi těmito dvěmi aplikacemi. Deep Paint je velmi dobře sehraný s užitím kreslícího tabletu. Spousta výrazných rysů Deep Paintu velmi dobře reaguje na změny v tlaku, úhlu, směru a rychlosti pohybu pera na tabletu. Deep Paint poskytuje speciální prvky podporující Wacom tablety včetně "Intuos airbrush" a "4D-Mouse".
Aktualizovaná on-line dokumentace poskytuje rychlé seznámení s klíčovými prvky a klávesovými zkratkami. Upgrade je samožřejmě placený, jeho cena je $49.

Další informace: www.righthemisphere.com.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » 3dscena - aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: