Maxon a Zygote uvádějí Humans-To-Go - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Maxon a Zygote uvádějí Humans-To-Go

29. května 2003, 00.00

Uživatelé Cinemy 4D, kteří se křečovitě snaží zanimovat postavu pro svoje scény a projekty, a tudíž jim tato činnost odebere spoustu času, mohou nyní ušetřit čas díky Humans-To-Go, kolekci 18 plně animovatelných lidských postav. Vypadá to, že Maxon udělal další dobrý tah, jelikož spolupráce se společností jako je Zygote nepochybně zaručuje dobré kvality.
18 postav, které tvoří Humans-To-Go jsou založeny na třech ženách a třech mužích, přičemž každá/ý má tři styly oblékání: obchodní, neformální a cvičební.

Začínající animátoři se díky technologii MOCCA naučí jak postavy v Cinemě 4D animovat. Mohou začínat od samotného modelu, přes model s kostrou až po přímo plně animovanou postavu. Kompletní postava obsahuje Soft-IK ovládání pro ruce a nohy, plus speciální „ovladače“ pro ovládání individuálních částí těla jako prsty u rukou nebo chodidla.
Humans-To-Go je nyní k dostání v internetovém obchodě společnosti Maxon Computer pro Windows a Mac OS 9.x a 10.1 a vyšší. Cinema 4D XL R8 nebo Cinema 4D s modulem MOCCA je nutná. Doporučená cena je $179.

Podrobnější informace najdete na oficiální stránce o tomto produktu nebo si je můžete stáhnout zde. (pdf, 1.3mb)
Další informace: Maxon Computer.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » 3dscena - aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: