Bionatics nabízí 50% doplňkových rostlin zdarma - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Bionatics nabízí 50% doplňkových rostlin zdarma

5. června 2003, 00.00

Společnost Bionatics, přední výrobce rostlin pro digitální průmysl, oznámila svojí speciální letní nabídku na svou řadu natFX. Pokud bude objednávka podána před 30. červnem, tak dostanete dalších 50% doplňkových rostlin zdarma. Což znamená, že pokud si objednáte 10 rostlin, dostanete jich 15, jestliže 20, dostane rostlin 30 a tak dále až do zbláznění. Maximální počet objednaných rostlin může být 200.
natFX je plugin pro modelování a simulaci rostlin dostupný pro Mayu a 3ds Max. Umožňuje uživateli jednoduše a rychle vygenerovat rostliny nebo stromy. Jak verze pro Mayu, tak pro 3ds Max dává uživateli možnost generovat stromy použitím exkluzivní hybridní technologie společnosti Bionatics. Ta spočívá v drastické redukci počtu polygonů při snaze o zachování organického tvaru a estetické kvality.

natFX v2.0 pro Mayu jako základní balík je nabízen za $1350 a v1.8 pro 3ds Max za $990. Možnost objednat si plugin a rostliny najdete na oficiální natFX stránce. Bionatics také poskytuje zkušební demoverze natFX. Demo verze je dostupná pro obě platformy, 3ds Max a Maya. Najdete jí zde.

Další informace: Bionatics.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » 3dscena - aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: