Anark Studio a Discreet spojili své síly. Jaký je výsledek? - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

Anark Studio a Discreet spojili své síly. Jaký je výsledek?

3. dubna 2003, 00.00

Discreet a Anark před týdnem vyhlásili do světa spojení svých sil, jehož účelem je přinést mediálním umělcům vyspělý multimediální a webový 3d toolkit – Anark Studio/Discreet plasma. Anark Studio/Discreet plasma Bundle, což jsou dva produkty, Discreet plasma a Anark studio, je nyní dostupný a prodává se za doporučenou cenu $995 – uživatel ušetří až $700, než kdyby si produkty zakoupil odděleně.

Discreet plasma a Anark Studio poskytují společně umělcům, designérům a vývojářům mocný 3d nástroj, který potřebují k vytvoření okouzlující, real-timové, interaktivní 3d práce – např. multimediální a interaktivní výukové projekty (to se hodí například ve školství), stejně jako poutavé, zábavné prezentace.

Plasma software je založena na profesionálním softwarovém balíčku 3ds max, využívající špičkové modelové, animační a renderové technologie – ale vytvořena speciálně s webovým rozhraním, nástroji a uživatelským prostředím. 3ds max a plasma soubory mohou být začleněny do prezentací Anark Studia, založených na různorodých schopnostech 3d tvorby. Umělci mohou vybudovat real-timové 3d modely díky modelovým nástrojům uvnitř plasmy a pak jednoduše tyto modely bez problémů převést do své multimediální prezentace uvnitř interaktivního a intuitivního prostředí Anark Studia.
Toto spojení přináší chytré řešení pro „komunikaci“ mezi těmito dvěma softwary a zároveň přináší i nové možnosti, které vylepší vaše jak profesionální a komerční projekty, tak i projekty jen tak pro zábavu.

Další informace: www.anark.com.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » 3dscena - aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: