Samsung GALAXY S4 zoom jde do prodeje - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální video

Samsung GALAXY S4 zoom jde do prodeje

23. července 2013, 14.16 | Nové hybridní zařízení, kombinující chytrý mobilní telefon GALAXY S4 s pokročilými schopnostmi v oblasti fotografování a pořizování videozáznamů je na našem trhu od tohoto týdne v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 11 799 Kč s DPH. Hlavní fotoaparát nabízí senzor CMOS s rozlišením 16 Mpx, 10× optický zoom, optickou stabilizaci obrazu a další praktické i hravé funkce.

Samsung GALAXY S4 zoom jsme si představili v několika článcích, třeba Samsung Premiere 2013 GALAXY & ATIV, ale především Samsung Galaxy S4 Zoom – fotoaparát s telefonem. Momentálně dokončuji test a připravuji recenzi. 

 

Elegantní stylový přístroj zaujal nejen výše uvedenými charakteristikami, ale také novým intuitivním a pohotovým uživatelským rozhraním s otočným prstencem na objímce objektivu – Zoom Ring. Pokud uživatel během telefonování spatří něco, co chce ihned vizuálně zprostředkovat svým blízkým nebo přátelům, rychlým otočením kroužku Zoom Ring aktivuje funkci pro sdílení fotografií během hovoru a pořízenou fotografii přímo odešle prostřednictvím MMS osobě, se kterou právě hovoří. Zoom Ring lze také použít ke snadnému procházení funkcemi přístroje a s jeho pomocí aktivovat funkce rychlého spuštění a zkrácené volby, které umožňují jednoduchým pootočením okamžitě aktivovat mnoho fotografických režimů včetně galerie, automatického a chytrého režimu. Zoom Ring přináší také zajímavou změnu ovládání samotné funkce zoomu. GALAXY S4 zoom nahrazuje tradiční ovládací kolečka a tlačítka používaná k ovládání zoomu jednoduchými, funkčními a snadno ovladatelnými digitálními prvky, což přináší vyšší kvalitu ve srovnání s ovládáním prsty.

 

Samsung GALAXY S4 zoom jde do prodeje

 

Díky operačnímu systému Android Jelly Bean 4.2 nabízí řadu stejných vlastností jako chytrý mobilní telefon GALAXY S4. Platí to i pro uživatelské prostředí Touchwiz, pomocí kterého si lze třeba plně přizpůsobit zobrazení při uzamčení obrazovky a oznamovací lišty. Jak uvádí výrobce, „telefon se tak stává opravdovou součástí osobnosti uživatele“.

 

Mezi nápadité funkce, které Samsung GALAXY S4 zoom nabízí, patří Photo Suggest. Díky ní se uživatel okamžitě připojí k velké knihovně snímků pořízených jeho přáteli a může třeba najít a sestavit kompozici nejlepších snímků kdekoli na světě. Funkce také umožňuje nasměrovat fotografa na ideální nedalekou lokalitu poskytující to nejlepší místo k pořízení působivých fotografií.

 

Samozřejmě nechybí oblíbený Smart Mode. Umožňuje snímat pohodlně, hravě, bez starostí s nastavením přístroje. Stačí si vybrat z řady přednastavených režimů. Kupříkladu režim Akční snímek slouží ke sloučení sekvenčních snímků pohybujících se objektů do jediné složené fotky, režim Action Freeze pro okamžité zachycení rychlé akce a pokud si uživatel není jist, který režim má vybrat, může použít funkci Smart Mode Suggest a ta snímanou situaci „posoudí“ na základě faktorů, jako úroveň osvětlení, ohnisková vzdálenost nebo detekce obličeje, a nabídne stručný seznam nejvhodnějších možností.

 

Funkce Fotopříběh uspořádá všechny vybrané fotografie a videoklipy pořízené například z dovolené do jedné časové řady pro snazší sdílení. Fotografie také lze upravovat a díky partnerství se službou blurb také přímo z přístroje zadat i jejich tisk. Pořízené snímky je přirozeně také možno přenést a uložit do notebooku nebo tabletu, a to pouhým stiskem jediného tlačítka pomocí funkce Samsung Link. Prostřednictvím funkce HomeSync lze synchronizovat všechna data v osobním cloudu uživatele, aby měl své fotografie a videa kdykoli po ruce.

 

A k dispozici je také nový Samsung Hub, univerzální místo se všemi nejnovějšími skladbami, videoklipy, knihami a hrami. Stiskem tlačítka si uživatel vyhledá a stáhne veškerou oblíbenou zábavu. Funkce Group Play navíc umožňuje přímé propojení s ostatními přístroji Samsung. Uživatelé si mohou oblíbenou skladbu nebo hru společně poslechnout nebo zahrát, a to bez nutnosti připojení pomocí přístupového bodu Wi-Fi nebo mobilního signálu.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: