Epson: projektory pro domácí 3D kina - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální video

Epson: projektory pro domácí 3D kina

6. listopadu 2012, 00.23 | Epson zařadil řadu projektorů EH-TW6100 do cenově dostupné kategorie. Full HD projektory EH-TW6100W, EH-TW6100 a EH-TW5910 nabízejí působivý 3D zážitek při sledování filmů, sportovních pořadů i při hraní her. Jsou snadno použitelné a využívají nejmodernější technologie, model EH-TW6100W umožňuje i bezdrátové připojení. Má nový bezdrátový HD vysílač s pěti HDMI vstupy, ke kterým lze připojit zařízení, která nepodporují bezdrátové připojení.

 

Pro zobrazování s prostorovým efektem je použita radiofrekvenční 3D technologie, která vyžaduje použití 3D brýlí, ovšem zaručuje pro ně silný signál. A základní zobrazovací technologie 3LCD má stejně jasný bílý a barevný světelný výstup, což zaručuje živé, realistické zobrazení. Světelný výstup dosahuje hodnoty až 2300 lumenů.

 

2D HD obsah lze převést do 3D stiskem jediného tlačítka. Divácký zážitek ještě umocňuje funkce automatické optimalizace barev, úpravy 3D hloubky a technologie „super rozlišení“.

 

Epson EH-TW6100W

 

Madlyne Colson, produktová manažerka společnosti Epson Europe, o nových projektorech řekla: „Od doby, co jsme před rokem vstoupili na trh s Full HD 3D domácími kiny, jsme naše produkty v této oblasti vylepšili o celou řadu úžasných nových funkcí a dotáhli jejich možnosti bezdrátového připojení k dokonalosti. Náš nový bezdrátový Full HD vysílač se pyšní pěticí HDMI vstupů, což je o čtyři více než u předchozích modelů. Uživatelé nyní mohou jediným dálkovým ovladačem bez problémů ovládat ještě více zařízení.“

 

Projektory EH-TW6100W a EH-TW6100 jsou dodávány s párem lehkých radiofrekvenčních 3D brýlí s aktivní clonou, které lze nabíjet prostřednictvím USB portu a používat až deset metrů od projektoru.

 

Základní údaje a srovnání projektorů v přehledné tabulce:

 

tabulka

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » 3dscena  

 » Rubriky  » 3dscena - aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: