Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální video

Adobe Premiere – renderingem 3D scény to leckdy nekončí (02)

19. listopadu 2013, 11.07 | Druhý díl úvodního návodu na používání aplikace pro střih videa Adobe Premiere CC. A jelikož se jedná o díl druhý, tak samozřejmě půjdeme hlouběji, jakkoli vše stále zůstává v začátečnické rovině. A věřte, není to až tak složité...

 

 

 

Nové velkoformátové public displeje NEC "P"

14. listopadu 2013, 21.48 | NEC Display Solutions Europe nabízí vylepšené velkoformátové displeje "P" pro kritické aplikace s provozním zatížením 24/7. Využívají nové technologie, jako Human senzor, rozhraní NFC a dálkově ovládaný prohlížeč, a díky nižším provozním nákladům jsou vhodné pro použití v dopravě, energetice, výrobě a non stop signage systémech.

 

 

 

EIZO FORIS FG2421 s funkcí „Turbo 240“

14. listopadu 2013, 13.55 | Tento nový výkonný monitor v řadě FORIS uvedl japonský výrobce EIZO Corporation na trh v České republice a na Slovensku letos v listopadu. Je to nejvýkonnější progamingový monitor, který kdy společnost EIZO vyrobila.

 

 

 

Epson EH-TW5200: 2D i 3D zobrazení v rozlišení Full HD

13. listopadu 2013, 17.34 | Model EH-TW5200 je především herní projektor, vybavený „rychlým režimem“ pro minimalizaci prodlevy obrazu. Umožňuje hrát 2D i 3D hry v rozlišení Full HD, je tedy ideální pro hráče, kteří chtějí investovat do velkého projekčního plátna jako doplňku herní konzoly, má vysoký kontrastní poměr a nové možnosti připojení přes rozhraní MHL pro přehrávání obsahu z telefonů a tabletů.

 

 

 

Epson EH-TW490 pro domácí kino

10. listopadu 2013, 12.23 | Nejnovější model snadno přenosného a cenově dostupného HD-Ready projektoru řady EH-TW400 umožňuje přehrávat filmy, hrát hry, sledovat sportovní události nebo promítat fotografie, nabízí svislou i vodorovnou korekci lichoběžníkového zkreslení obrazu a záruku na lampu prodlouženou na tři roky.

 

 

 

Novinky NEC SpectraView a SpectraView Reference

5. listopadu 2013, 05.17 | NEC Display Solutions Europe postupně aktualizuje svou řadu displejů SpectraView a SpectraView Reference. Některé modely už jsou v prodeji, další budou do prodeje uvedeny v listopadu a prosinci. Rozšiřuje tak nabídku pro kreativní profesionály, pracující v barevně kritických aplikacích. A všechny modely „Reference“ mají standardní záruku 5 let.

 

 

 

Sony VAIO Fit multi-flip PC a Tap 11

4. listopadu 2013, 23.05 | V listopadu jsou v prodeji nové stylové laptopy, respektive tablety s tenkou klávesnicí, kterou lze uchytit magnety. Všechny modely jsou velice tenké a lehké, Fit multi-flip PC lze snadno změnit na tablet, počítač nebo prezentační rámeček, Tap 11 má šikovnou tenkou nabíjecí a oddělitelnou klávesnici.

 

 

 

Adobe Premiere – renderingem 3D scény to leckdy nekončí (01)

24. října 2013, 16.51 | A nouze naučila Dalibora housti. Jak tak seděl ve věži, měl dvě možnosti. Sedět a dloubat do podlahy, nebo se alespoň trochu zabavit a něco se naučit, jakkoli to nebylo této postavě z pověsti ke konci nic platné. To mně ano. Byl jsem nucen stříhat, docela dost, a tak se mohu podělit o úvod do používání aplikace Adobe Premiere CC.

 

 

 

Profesionální grafické karty FirePro řady W, W7000, Pitcairn v plné síle

21. října 2013, 18.56 | Minule jsme si představili pilotní a tedy nejslabší profesionální grafickou kartu od AMD FirePro W5000. Karta vynikala výborným provozem a velmi slušnou výbavou. Pokud jsme se ale podívali na její rodokmen, nemohlo nám ujít, že by jistě mohla být i silnější, protože nebyl využit celý potenciál čipu.

 

 

 

Canon EOS Cinema na Žižkově

21. října 2013, 16.44 | S příchodem filmu Rivalové (Rush) z prostředí Formule 1 zachycující soupeření Laudy a Hunta nemohl Canon odolat a připravil v ateliérech Pokrok na pražském Žižkově Den otevřených dveří s kamerami Canon EOS C100/C300 a dalšími profesionálními produkty z oblasti filmové a videotvorby.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: