Acer Aspire S3 – výkonný ultrabook - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální fotografie

Acer Aspire S3 – výkonný ultrabook

acer_aspire_s3_100px

21. září 2011, 00.00 | Nový ultrabook uživatelům nabízí vysoký výkon pro digitální tvorbu i velmi rychlou odezvu a interakci při různých činnostech. Má velmi krátkou dobu aktivace, jen 1,5 s a díky technologii Acer Green Instant On dosahuje padesátidenní výdrže baterie. Je vybaven pevným diskem s velkou kapacitou a k internetu se připojí za 2,5 s.

Aspire S3 je odolný, elegantní, tenký a lehký laptop v kovovém provedení, se šasi ze slitiny hořčíku a hliníku, spojující základní vlastnosti smartphonu a tabletu, zejména rychlé spuštění a připojení k internetu a dlouhou výdrž baterie. Inovativní technologie Acer Green Instant On zajišťuje okamžité probuzení a dlouhou výdrž baterie, zatímco Acer Instant Connect zprostředkuje rychlejší přístup k internetu. Acer Green Instant On umožňuje zvolit dva režimy spánku, ze kterých se laptop probudí velmi rychle: z režimu spánku za 1,5 sekundy a z hlubokého spánku za 6 sekund. Do režimu Hluboký spánek notebook přejde po uplynutí doby nečinnosti, jejíž délku zvolí uživatel. V tomto režimu má baterie výdrž až 50 dnů.Aspire S3 je tenký 1,3 cm a váží přibližně 1,4 kg, je tedy mimořádně snadno přenosný. Vybaven je klávesnicí Acer FineTip typu chiclet standardní velikosti. Ta zajišťuje pohodlné psaní a nejvyšší produktivitu. Celodenní používání zaručuje mimořádně lehká baterie s vysokou hustotou, která dosahuje až sedmihodinové výdrže. Ultratenký HD LED displej s úhlopříčkou 13,3 palce typu "open cell design" má rám z hliníkové slitiny a plynule přechází do víka, což umožňuje dosáhnout velice tenkého profilu a současně velké mechanické odolnosti.Notebook nemá ve spodní části větrací mřížku, uživatel tedy může pohodlně pracovat s počítačem na klíně. Díly, které se během provozu zahřívají, jsou důmyslně umístěny dále od plochy pro opření dlaní a ukazovacího zařízení a proud vzduchu odvádí teplo ze zadní strany notebooku, tedy mimo oblast, kde má uživatel ruce. Motor ventilátoru navíc dosahuje vyšší účinnosti a nižší spotřeby energie a přispívá k delší výdrži baterie.Použity jsou nejnovější procesory druhé generace Intel Core i3/i5/i7, které splňují nejvyšší nároky na využití počítače a digitální tvorbu. Nabízené 240GB SSD disky, respektive pevné 320- a 500GB disky s vestavěným SSD diskem, zajišťují rychlý přístup k datům a poskytují velkou kapacitu pro ukládání médií a dat. Profesionálně naladěný systém Dolby Home Theater v4 poskytuje kvalitní poslech, živý prostorový zvuk jako v kině a vyšší kvalitu dialogů. Standardní výstup HDMI umožňuje připojit nejrozšířenější periferní HD zařízení a přehrávat digitální média a videa s vysokým rozlišením na větší zobrazovací ploše. Uživatelé také mohou rychle a snadno sdílet data nebo stahovat fotografie z digitálního fotoaparátu díky integrované čtečce paměťových karet typu SD a MMC.

Uživatelé na cestách mohou zůstat ve spojení prostřednictvím videokonference, kterou zajišťuje vestavěná kamera Acer Crystal Eye s rozlišením 1,3 Mpx s mikrofonem, a připojení Wi-Fi s technologií Acer InviLink Nplify 802.11b/g/n Wi-Fi CERTIFIED s tím, že skutečná propustnost dat závisí na stavu sítě a faktorech prostředí, např. na provozu v síti, její režii, konstrukci budovy a nastavení přístupového bodu. Dalším bezdrátovým připojením je technologie Bluetooth 4.0+HSR poslední generace s nižší spotřebou.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: