Zhoog.com: Toplist 50 projektů z oblasti 3D grafiky (a mnoho dalšího) - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Design

Zhoog.com: Toplist 50 projektů z oblasti 3D grafiky (a mnoho dalšího)

21. dubna 2009, 00.00 | Pokud hledáte inspiraci pro realizaci vašich projektů a nebo si jen chcete prohlédnout perfektní práce umělců z celého světa, zkuste navštívit stránky Zhoog.com. Naleznete na nich mnoho směrů digitálního umění na jednom místě.

Pokud hledáte inspiraci pro realizaci vašich projektů a nebo si jen chcete prohlédnout perfektní práce umělců z celého světa, zkuste navštívit stránky Zhoog.com. Naleznete na nich mnoho směrů digitálního umění na jednom místě.

zhoog-homef.jpg

Server Zhoog.com dle svého mínění roztřídil, vybral a na jedno místo umístil ty nejlepší projekty z oblasti 3D vizualizace, fotorealistických vektorových kreseb, leteckých a satelitních záběrů, krásných hmyzích makrosnímků, jakož i ty nejpůsobivější krajiny vytvořené ve freeware aplikaci Terragen. Co se týká padesáti 3D projektů, můžete zde porovnat možnosti nejen různých nástrojů, ale i rozdíly mezi jednotlivými renderovacími systémy. Kladně jsem zde hodnotil také fakt, že po kliknutí na náhledové obrázky se ve většině případů dostanete na stránky jednotlivých umělců nebo jiných serverů, zabývajících se grafikou, jako je například 3DTotal.com nebo CG Society, takže si můžete prohlédnout mnohé další zajímavé projekty všech možných směrů digitálního umění.

zhoog-3Df.jpg

Přestože je tvrzení tvůrců tohoto serveru o výběru nejlepších projektů jistě diskutabilní, není pochyb o tom, že vystavená díla jsou skutečně prvotřídní a mnohdy velice působivá, zvláště u některých fotorealistických vizualizací se mě osobně nechtělo věřit tomu, že se nejedná o fografický snímek z reálného exteriéru či interiéru. Na závěr musím říci, že je potěšující, že i mezi těmi nejlepšími lze najít umělce od nás či našich východních sousedů, jakým je například pan Radoslav Žilinský.

mainf.jpg

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » 3dscena  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » 3D grafika  

 » Rubriky  » Vektory  

 » Rubriky  » Design  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: