SOUTĚŽ: Virtuální pohlednice 2000 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Design

SOUTĚŽ: Virtuální pohlednice 2000

22. května 2000, 00.00 | V nové soutěži můžete změřit svoje schopnosti s konkurencí a vyhrát Kai's Power Tools 5. To je výzva pro všechny grafiky i amatérské tvůrce!

Po delší době jsme pro Vás opět připravili soutěž, ve které budete moci předvést svoje kreativní schopnosti a porovnat je s ostatními soutěžícími. Věříme, že motivací k účasti budou nejen ceny věnované společností Quentin, ale i soutěživý duch a snaha o seberealizaci.

Jistě jste si již všimli, že ve Virtuální galerii lze zaslat vybranou fotografii jako virtuální pohlednici svým blízkým a známým. Při odesílání pohlednice si uživatelé mohou zvolit šablonu, do které je fotografie zasazena, aby pohlednice mohla opravdu zapůsobit. Výběr šablon je zatím velice omezený, což bychom rádi napravili právě touto soutěží.

Logo sponzora Předmětem soutěže je vytvoření nejoriginálnějšího, nejveselejšího či nejkreativnějšího návrhu virtuální pohlednice. Zúčastnit se může každý, kdo v daném termínu zašle svůj návrh do a splní technické podmínky přihlášení do soutěže. Všechny příspěvky přihlášené do soutěže budou průběžně zveřejňovány a nejlepší pak budou trvale k dispozici uživatelům Virtuální galerie.

Jak má virtuální pohlednice vypadat?
Ukázku jednoduché virtuální pohlednice můžete vidět zde. Samozřejmě nechceme nikterak omezovat Vaší tvořivost, takže ukázka by pro vás neměla být informací nikoliv vodítkem. Váš návrh musí pouze zohlednit fakt, že bude realizován v podobě webové stránky a musí obsahovat všechny potřebné údaje. Jaké zvolíte rozložení informací, barvy či dekoraci je již jen a jen na Vás. Vaše pohlednice může být stejně jednoduchá nebo plně grafická. Podmínkou je pouze splnění technické specifikace.

Jak budou návrhy hodnoceny?
Všechny přihlášené návrhy budou průběžně zveřejňovány zde ve Virtuální galerii, kde je budou hodnotit návštěvníci těchto stránek. Hodnocení bude probíhat formou známkování. Snímek, který získá k datu ukončení známkování nejlepší hodnocení se stává vítězem a obdrží hlavní cenu. Zástupci sponzora a redakce serveru Grafika.cz vyberou dalších 5 příspěvků, které ohodnotí dalšími cenami.
Sponzor soutěže, společnost Quentin, věnuje jako hlavní cenu balík plug-inů pro Photoshop Kai's Power Tools 5. Jako další ceny jsou připraveny reklamní předměty společností Quentin, Grafika Publishing, Adobe, Quark, Agfa a dalších.

Logo KPT 5

Průběh soutěže
Soutěž začíná 22.5.2000. Příspěvky lze do soutěže okamžitě a první došlý bude oceněn drobnou cenou. Až do 12.6.2000 budou soutěžní návrhy přijímány emailem na adrese . Do soutěže budou zařazeny všechny příspěvky, které splní technickou specifikaci a dojdou na poštovní server redakce nejpozději do 12.6.2000 23:59. Hodnotit soutěžní příspěvky bude možno přímo ve Virtuální galerii a to až do 22.6.2000. Výsledky soutěže budou vyhlášeny na serveru grafika.cz 26.6.2000.

Technická specifikace
Soutěžní návrhy je nutné odevzdat v jednom z následujících formátů : GIF, PNG, JPEG, TIFF nebo PSD. Virtuální pohlednice musí obsahovat následující informační zóny:

  • Jméno odesilatele
  • Email odesilatele
  • Jméno adresáta
  • Email adresáta
  • Nadpis
  • Vzkaz
  • Podpis
  • Fotografie zvolená uživatelem
  • Jméno autora fotografie, jméno autora pohlednice

Barevné a grafické uspořádání není nijak omezeno. V pohlednici mohou být použity ilustrační obrázky a libovolné grafické prvky, jejichž použití není omezeno autorskými právy třetích osob.

K soutěžnímu návrhu je třeba připojit jméno autora, jeho poštovní a emailovou adresu a následující prohlášení:

Prohlasuji, ze jsem drzitelem autorskych prav k prihlasovanemu navrhu a souhlasim s jeho publikovanim na serveru grafika.cz. Dále prohlasuji, ze souhlasim s podminkami souteze o Virtualni pohlednici.

Pravidla soutěže
Soutěž pořádá společnost Grafika Publishing s.r.o. Ceny věnuje sponzor soutěže společnost Quentin s.r.o. Příspěvky do soutěže mohou přihlásit pouze jejich autoři. Na přihlášený příspěvek se nesmějí vztahovat autorská práva či jiné právní závazky třetích stran.
Všechny přihlášené příspěvky budou zveřejněny ve Virtuální galerii v rubrice Soutěže. Vybrané grafické návrhy budou zpracovány do podoby šablon pro virtuální pohlednice a použity v systému Virtuální galerie. Autoři zasláním příspěvku souhlasí s bezplatným použitím jejich návrhů s podmínkou uvedené jejich jména.
Počet návrhů od jednoho autora není limitován. Podmínkou zařazení návrhu do soutěže je pouze splnění technických podmínek a souhlas s pravidly soutěže.
Ceny věnované sponzorem budou výhercům k dispozici od 26.6.2000 v prostorách redakce pořadatele. Všichni výherci budou o své výhře informování dopisem případně emailovou zprávou.

Mediální partneři soutěže :

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Design  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: