Nová herní myš SteelSeries Rival 500 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Design

Nová herní myš SteelSeries Rival 500

22. září 2016, 16.40 | Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh revoluční vícetlačítkovou herní myš Rival 500.

Je navržena s důrazem na efektivitu, přesnost a výkon v MMO/MOBA herních titulech a nabízí unikátně umístěná tlačítka okolo palce včetně spínačů, které se aktivují pohybem prstu směrem dolů.

 

„SteelSeries Rival 500 je první vícetlačítkovou herní myší vyvinutou pro maximální efektivitu při hraní a zároveň zachovávající maximální hráčův komfort v pohybu," říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Navrhli jsme MMO/MOBA myš, která přesně padne do ruky, splňuje účel vícetlačítkové myši a neomezuje pohodlí."

 

Intuitivní design

SteelSeries Rival 500 přepracovává tradiční layout tlačítek umístěných nepřehledně v mřížce a začleňuje je do míst přirozenějšího pohybu ruky, resp. palce. Toto nové rozložení jednotlivých individuálně programovatelných bočních kláves přináší vyšší jistotu a přesnost při jejich lokalizaci. Jednoduchost a inovativní přístup umocňují také nové spínače umístěné na spodní hraně myši, které se aktivují prostým pohybem palce „švihnutím" dolů. Tyto „flick-down" tlačítka lze zamknout přepínačem na spodu myši, který způsobí jejich znehybnění.

 

Hmatová zpětná vazba

Myš disponuje i speciální vestavěnou technologií hmatové zpětné vazby. Jejím prostřednictvím si mohou hráči libovolně přizpůsobit nastavení a ve hře „cítit" a rychle reagovat na jemné impulsy upozorňující na prázdný zásobník, nízkou hodnotu zdraví nebo jakékoli jiné důležité situace.

 

Individuální konfigurace

SteelSeries Rival 500 je vybavena nejpokročilejším senzorem současnosti PixArt 3360 s citlivostí až 16 000 CPI. Rozlišení lze snadno nastavit prostřednictvím dodávaného softwaru SteelSeries Engine. Dostupné je také programování vlastních funkcí na jednotlivé klávesy, světelné efekty a již zmíněná intenzita a typ vibrací hmatové zpětné vazby.

 

Díky vyztuženým tlačítkům rovnoměrně rozdělujícím sílu každého kliknutí nabízí Rival 500 extrémní životnost 30 milionů kliknutí. Jistější pocit stisku tlačítka pak umocňuje i zcela nový design.

Herní myš SteelSeries Rival 500 pro MMO/MOBA tituly je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 89,99 euro s DPH.

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Design  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: