Chytrý náramek Deveroux - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Design

Chytrý náramek Deveroux

Chytrý náramek Deveroux

28. června 2016, 14.25 | S chytrými náramky se obrazně řečeno roztrhl pytel. Většina z nich umí měřit kroky a na základě výsledků spočítat spálené kalorie. Některé mají navíc funkci budíku.

Nový náramek Deveroux H3 spojuje všechny možnosti a přidává navíc vyhodnocení srdeční tepové frekvence během celého dne.

 

Společnost Satomar, distributor pečlivě vybraných produktů z oblasti komunikačních a informačních technologií, uvádí na český a slovenský trh důmyslný fitness náramek Deveroux H3. Tento doplněk předčí svými vlastnostmi většinu podobných produktů, které vyhodnocují výsledky pouze na základě vestavěného krokoměru a na trh přichází za zajímavou cenu. Deveroux H3 kombinuje počítání kroků s měřením srdečního tepu a výsledky vyhodnocuje vizuálně přehledná aplikace, která je dostupná v češtině. Náramek vás zároveň informuje o příchozích hovorech a vyhodnotí kvalitu vašeho spánku.

 

Deveroux H3 je decentní náramek v černé barvě, který je svým provedením a designem vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Pokud si hlídáte spálené kalorie, poskytne vám náramek Deveroux všechny potřebné informace a pomůže vám udržet si optimální rytmus při chůzi, běhu nebo cvičení. Okamžitě i průběžně v rámci celého dne dokáže monitorovat navíc srdeční tep. Okamžité měření je velmi praktické při fyzické aktivitě. Znáte-li svoji optimální spalovací tepovou frekvenci, stačí se při cvičení letmo podívat na náramek. Přehledný a za všech podmínek jasný OLED displej vás ihned informuje o aktuálním tepu a vy můžete podle potřeby upravit intenzitu cvičení.

 

Informace o příchozích hovorech i praktický budík

Skutečnost, že chytrý náramek plní zároveň funkci hodinek, nikoho nepřekvapí. Další užitečnou funkcí, která není v této cenové relaci běžná, je informace o příchozích hovorech. Je to jednoduché – telefon máte obvykle v kapse nebo tašce. Ve chvíli, kdy vám zazvoní, musíte ho vyndat a podívat se, kdo volá. Náramek Deveroux H3 vás o příchozím hovoru bude informovat i v hlučném prostředí svými vibracemi. Díky komunikaci s mobilním telefonem vidíte v průběhu vyzvánění jméno volajícího. Vibrace jsou použity také pro buzení, které je touto formou příjemnější, než hlasitý zvuk telefonu nebo budíku.

 

Chytrý náramek Deveroux

 

Aplikace pro přehled o denních aktivitách i kvalitě spánku

Aplikace Hplus, která je jako doplněk náramku volně dostupná pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS, vám v češtině poskytne všechny potřebné informace, jako jsou denní grafy kroků, tepové frekvence a spálených kalorií. S její pomocí se můžete motivovat a hecovat k překonávání vlastních limitů a rekordů. Uvidíte, které dny jste byli při cvičení a fyzických aktivitách efektivní a můžete snadno vyhodnotit, co a jak máte zlepšit. Všechna data jsou přehledně viditelná ve formě grafů, a to ve zvoleném časovém období. Můžete tak sledovat vývoj v průběhu jednoho dne, nebo porovnávat údaje v rámci celého týdne.

Vzhledem k tomu, že náramek pozná, kolik času jste v noci spali bez převalování a jak dlouho jste naopak spali neklidně, můžete se vždy podívat na informace o tom, jak kvalitní byl váš spánek. O všem vás informuje opět zmíněná aplikace.

 

Pro fitness účely i pro seniory

Výhody pro fitness účely jsou naprosto zřejmé. Díky tomu, že náramek umí měřit a vyhodnocovat informace o srdečním tepu, může se jeho využití rozšířit také pro kontrolu tělesných funkcí seniorů. Každý večer je možné vyhodnotit srdeční tep dotyčného v průběhu dne a tyto informace následně použít pro komunikaci s ošetřujícím lékařem. Pokud máte v rodině někoho, kdo je pod trvalým lékařským dohledem, může se tento náramek ukázat jako praktický pomocník.

 

 

Fitness náramek Deveroux H3 je již nyní k dostání na e-shopu Hodinky.cz, Superveci.cz, Touchcentrum.cz za koncovou doporučenou cenu 1 490 Kč. 

 

Zdroj: Satomar

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Design  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: