Bose SoundTouch 10 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Design

Bose SoundTouch 10

Bose SoundTouch 10

12. května 2016, 16.05 | Nová generace audiosystému Bose SoundTouch 10 naplní celý váš pokoj nebo dokonce dům zvukem, který vás nadchne. Jednoduché ovládání pomocí smartphonu vám umožní poslouchat hudbu z internetových zdrojů i mobilních telefonů či tabletů.

Společnost BaSys, výhradní distributor audioproduktů Bose, představuje novou generaci populárního bezdrátového zvukového systému Bose  SoundTouch 10. Tento reproduktor poskytuje nejlepší možnosti poslechu hudby ze všech dostupných bezdrátových zdrojů a služeb i z osobní hudební knihovny v počítačích, smartphonech a domácí síti. Kromě toho navazuje svou kvalitou a plností reprodukce na legendární zvuk Bose a představuje dokonalé řešení pro jednoduchý bezdrátový rozvod hudby po celém bytě či domě.

 

 

 

Díky propojení s vaší domácí WiFi sítí budete s bezdrátovým hudebním systémem SoundTouch 10 moci jednoduše poslouchat hudbu z internetových služeb, jako Spotify, Deezer, nebo také z domácího NAS úložiště. Muziku ze smartphonu nebo tabletu si můžete poslechnout pro změnu s využitím BlueTooth. Kromě toho nabízí také možnost reprodukce z kabelem připojeného zařízení, kterým může být například televizor. Přesto, že je SoundtTouch 10 malou „bedničkou“ s rozměry přibližně 21 x 14 x 9 cm, je ideálním prostředkem k plnému a kvalitnímu ozvučení vaší kuchyně, ložnice nebo menšího obývacího pokoje. I tento nejmenší člen rodiny SoundTouch obsahuje totiž patentovaný systém WaveGuide - „zvukovod“, který dokáže využít akustického tlaku i ve zpětném kmitu reproduktoru a tak zvyšuje jeho výkon a zároveň vytváří efekt prostorového zvuku.

 

Ovládání poslechu hudby je nesmírně jednoduché. Vše můžete řídit přiloženým dálkovým ovladačem, aplikací ve smartphonu nebo z vašeho počítače. Jednoduše si na šest předvolených pozic nastavíte podobně jako na autorádiu svá nejoblíbenější internetová rádia nebo jiné služby či playlisty, případně přiřadíte jednomu z tlačítek konkrétní album či skladbu. Jedním kliknutím pak aktivujete danou volbu. Kromě toho si samozřejmě můžete v telefonní aplikaci nebo počítači pustit jakýkoli jiný podporovaný zdroj hudby mimo předvolby.

 

Rodina produktů SoundTouch® je nejkomplexnějším řešením v odvětví domácích audiosystémů. Umožňuje snadné rozšiřování vašeho systému o další komponenty a snadné ovládání reprodukce hudby v celém domě. Chtěli byste doslova naplnit hudbou celý váš byt či dům? Přecházet z místnosti do místnosti a všude plynule vnímat působivou reprodukci stejného alba, nebo raději pustit v každém pokoji jiný žánr? K tomu dnes již nemusíte rozkopat celý dům a protknout ho dráty. Stačí jediné – systém Bose SoundTouch, který můžete kdykoli rozšířit o další vhodný reproduktor či systém do další místnosti.

 

 

 

 

Bose SoundTouch 10

Bose SoundTouch 10

Bose SoundTouch 10

Bose SoundTouch 10

Bose SoundTouch 10

Bose SoundTouch 10

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Design  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: