Toshiba uvádí na trh jeden z nejlehčích 13“ notebooků na světě – Portégé Z30 – s Full HD displejem a výjimečnou zárukou - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Toshiba uvádí na trh jeden z nejlehčích 13“ notebooků na světě – Portégé Z30 – s Full HD displejem a výjimečnou zárukou

30. října 2014, 13.28 | Praha, Česká republika, 22. října 2014 – Společnost Toshiba Europe GmbH uvedla na trh jeden z nejlehčích notebooků – Portégé Z30 s matným antireflexním IPS displejem o úhlopříčce 33,8 cm (13,3”), o rozlišení Full HD 1920 x 1080. Tento notebook je dodáván s předinstalovaným operačním systémem Windows 7 Professional a instalačním diskem Windows 8.1. Je ultratenký, lehký a výkonný. Váží pouze 1,2 kg a na baterii vydrží pracovat až 10 hodin. Ocení jej uživatelé, kteří nepřipouštějí žádné kompromisy ve flexibilitě ani výkonu na cestách.

Notebook Toshiba Portégé Z30 je nástupcem legendárního modelu Portégé Z830 – notebooku, který byl dlouhou dobu nejlehčím 13,3“ přenosným počítačem na světě. Jeho odolnost je ověřena Danem Přibáněm, který s ním procestoval Afriku a Jižní Ameriku ve svých žlutých Trabantech. Vyztužené magneziové šasi notebooku přečkalo všechny nástrahy obou cest a dodnes funguje bez jediného servisního zásahu.

 

Mimořádná záruka 

 

Na tento notebook, stejně jako na většinu ostatních firemních notebooků Toshiba, se vztahuje výjimečná služba – Záruka spolehlivosti. Zákazníci, kterým výrobek do jednoho roku od zakoupení vypoví službu, získají bezplatnou opravu a navíc navrácení celé pořizovací částky. Toshiba firemní notebooky vyrábí ve své vlastní továrně. Zavedením této služby Toshiba potvrzuje jejich spolehlivost a vysokou kvalitu provedení. Notebooky Toshiba Portégé a Tecra prochází navíc testováním HALT (Highly Accelerated Life Testing) od nezávislého německého zkušebního institutu TÜV Rheinland®. Jedná se o proces, během kterého jsou notebooky opakovaně vystavovány extrémním teplotám, pádům a vibracím.

 

Jedinečný displej a vlastnosti

 

Dosud byly na trhu notebooky Portégé Z30 s HD displejem. Novinky osloví uživatele, kteří chtějí na cesty mimořádně lehký notebook bez kompromisů pro plnohodnotnou každodenní práci s výdrží baterie až 10 hodin. Tyto přístroje poskytují vyspělé bezpečnostní funkce, jsou dokovatelné a jejich podsvícená klávesnice umožňuje snadné použití i za špatných světelných podmínek.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: