Špičková zobrazovací technika Samsung - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Aktuality

Špičková zobrazovací technika Samsung

ME95C

5. února 2014, 21.38 | Společnost Samsung Electronics představuje na největší mezinárodní výstavě displejů pro odvětví B2B v Evropě s názvem Integrated Systems Europe (ISE) svá zobrazovací B2B řešení.

 

Pod heslem „Integrace, interakce a inspirace" odstartoval přední světový výrobce elektroniky svou vizi pro budoucnost v zobrazovací technice. Sestává z řešení optimalizovaných pro různá prostředí včetně obchodů, kanceláří, letišť a hotelů.

 

Samsung také představuje novou verzi platformy digitální propagace Samsung Smart Signage, která zajišťuje mnohem efektivnější podnikatelské prostředí. Tato platforma byla poprvé uvedena na ISE 2013. Novější verze s prvním čtyřjádrovým SoC (System-on-Chip) na trhu je nyní integrována do velkoformátových displejů Samsung pro rok 2014. Cílem společnosti je zaměřit se na integrovaná zobrazovací řešení na trhu digitální propagace, u kterého se očekává růst do roku 2017 o více než 20 % CAGR (složené roční míry růstu).

 

 „Rok 2013 byl pro Samsung skvělým obdobím z hlediska profesionálních AV řešení, a to zejména na trhu LFD. Letos na ISE představujeme naši vizi pro rok 2014 založenou na hlubší integraci AV produktů do maloobchodních strategií s prodejní analytikou. Sehraje důležitou roli při zvýšení příjmů, které obchodníci získávají na nové maloobchodní scéně. Tento požadavek zákazníků na řešení a inovace pomůže k růstu v nadcházejících letech," řekl Petr Kheil, ředitel divize IT a Business Enterprise společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

 

Samsung na ISE 2014 dále představuje:

  • Samsung zaujme velkou multi-vizuální věží sestávající z 54 LFD displejů (UD55D), které mají 3,5mm rámeček, který je nejtenčí na světě.
  • Návštěvníci si budou moci prohlédnout produkty zobrazené na 95" LFD displeji (ME95C) v reálné velikosti během procházení široké nabídky produktů ve vitríně virtuálního obchodu. Delegáti ISE si mohou také vyzkoušet, jak snadné je aktualizovat různé prodejní informace na tabulích s restauračním menu pomocí zobrazovacích řešení společnosti Samsung Electronics.
  • V prostoru navrženém jako hotelový pokoj si mohou návštěvníci vyzkoušet inovativní hotelová řešení s TV obsahem společnosti Samsung, která hosté sami ovládají.
  • Simulované letiště, kde mohou návštěvníci vidět letový plán, informace o počasí a další užitečné novinky, které jsou aktualizované v reálném čase na LFD obrazovkách Samsung.
  • Pokročilé konferenční prostředí, ve kterém mohou elektronické nástěnky nahradit konvenční projektory a obrazovky. Tabule Samsung Magic IWB 3.0, která byla představena v prosinci 2013, umožňuje, aby dva a více LFD displejů fungovaly jako jeden celek. Uživatelé tak mohou efektivně spolupracovat s využitím sdílení obsahu s notebooky a tablety.
  • Efektivní pracovní prostředí, které umožňuje práci i video konference současně rozdělením obrazovky UHD LFD na čtyři full HD obrazovky.

 

Samsung také uspořádal v Evropě tiskovou konferenci pro B2B média a představil jim svou B2B strategii založenou na představě budoucnosti, ve které zobrazovací řešení postupně změní životy tím, že je propojí s podnikatelským prostředím.

 

Samsung na ISE 2014

Samsung Electronics se účastní Integrated Systems Europe (ISE) 2014, největší mezinárodní výstavy B2B displejů v Evropě, která se koná v Amsterdamu od 4. února 2014 po dobu tří dnů. ISE je nejoblíbenější výstavou produktů souvisejících s odvětvím B2B. Každoročně přiláká více než 45 000 návštěvníků z celého světa.

 

 

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: