Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Adobe Acrobat 6 CE Update - oprava synchronizace klávesnice při vkládání poznámek

16. prosince 2003, 00.00 | Winsoft uvolnil update/patch pro Adobe Acrobat 6 CE Standard/Pro opravující např. synchronizaci klávesnice při vkládání poznámek.

 

 

 

Novinka: Rozumíme digitálnímu fotoaparátu

11. prosince 2003, 00.00 | Institut digitální fotografie vydal novou publikaci popisující technologické principy digitálních fotoaparátů, jejich funkce a cesty, jak se orientovat v dnešní bohaté nabídce na trhu.

 

 

 

Nová verze Adobe FrameMakeru 7.1 rozšiřuje schopnosti práce s XML

5. prosince 2003, 00.00 | Upgrade zahrnuje nové funkce pro import a přechod z jiných produktů, a podporu pro populární grafické formáty, umožňující využití stávajících grafických materiálů.

 

 

 

Nový seminář: Praktické tipy pro výběr digitálního fotoaparátu

2. prosince 2003, 00.00 | Podle čeho si přístroj vybírat, který model nejlépe splní Vaše očekávání, který se naopak pro Vaše potřeby vůbec nehodí? Jaké funkce od fotoaparátu očekávat a kolik by takový model měl stát? Jak poznat kvalitní přístroj? Na tyto a další otázky se zaměřuje nový seminář Institutu digitální fotografie lektorovaný Janem Březinou. Seminář se koná 15.12.2003

 

 

 

Velkoformátový výsekový lis v Eclipse Praha

1. prosince 2003, 00.00 | Nový příklopový výsekový lis o pracovní ploše 2 x 1,4 metru a hmotnosti 14 tun je největším zařízením svého druhu v ČR.

 

 

 

Soutěž mladých výtvarníků Be!Great

27. listopadu 2003, 00.00 | B.I.G. Prague vyhlašuje první ročník soutěže pro začínající grafiky a výtvarníky o nejlepší, nejnápaditější a nejkreativnější grafický návrh - návrh v oblasti firemní prezentace - výroční zprávy.

 

 

 

QuarkXPress Passport 6: zahájení prodeje v ČR a na Slovensku

24. listopadu 2003, 00.00 | Společnost Quentin, autorizovaný distributor firmy Quark, Inc., oznamuje zahájení prodeje šesté verze nejpopulárnějšího programu pro sazbu a zlom také na českém a slovenském trhu.

 

 

 

Canopus uvádí ProCoder Express - nástroj pro konverzi video formátů za příznivou cenu

24. listopadu 2003, 00.00 | ProCoder Express je na používání jednoduchý a výkonný software, umožňující běžnému uživateli převod videa do mnoha formátů jako je DVD, VCD nebo Web streaming v několika jednoduchých krocích.

 

 

 

Best Colorproof / Best PhotoXposure / Best Screenproof 5.0 v prodeji

21. listopadu 2003, 00.00 | Společnost Best GmbH, která je součástí EFI Inc., uvádí na trh nové verze svých produktů pro platformu Windows, konkrétně Best Colorproof, Best PhotoXposure a Best Screenproof shodně ve verzi 5.0.

 

 

 

Canopus uvádí MpegCraft a HomeEdge pro střih a sdílení MPEG souborů

14. listopadu 2003, 00.00 | MPEGCraft - umožňuje tvorbu a střih MPEG klipů. Mezi hlavní vlastnosti patří rozdělení, spojení, mixování a reenkódování MPEG souborů při zachování původní kvality. HomeEdge - je klient/server aplikace, která umožňuje rychlé a jednoduché sdílení MPEG-1, MPEG-2, AVI a MP3 souborů na lokální síti.

 

 

 

Strana výpisu

... 194 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: