Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Aktuality

Zoner uvádí dva nové produkty pro digitální fotografii

4. března 2005, 00.00 | Společnost ZONER software představila dva nové produkty pro práci s digitálními fotografiemi z řady označované jako Zoner Photo Utilities. Jedná se o Zoner Photo Print a Zoner Web Gallery.

 

 

 

Grafitec s JDF na Graphics of the Americas

22. února 2005, 00.00 | Pravidelná každoroční výstava Graphics of the Americas se letos konala v Miami na Floridě od 4. do 6. února. Nesla se ve znamení JDF a Grafitec byl u toho. Jako jedna z šesti předních společností v oboru a jako jediný výrobce ofsetových tiskových strojů Grafitec prezentoval možnosti JDF.

 

 

 

Adobe představuje českou verzi Acrobat 7.0

21. února 2005, 00.00 | Společnost Adobe představuje českou verzi Adobe Acrobat 7.0 , rodiny aplikací pro osobní počítače, které svými možnostmi zdaleka přesahují pouhé převádění dokumentů do formátu Adobe PDF (Portable Document Format).

 

 

 

Adobe aktualizuje zásuvný modul Camera Raw a převodník do formátu DNG

9. února 2005, 00.00 | Společnost Adobe oznámila dostupnost aktualizovaného zásuvného modulu Adobe Camera Raw, s přidanou kompatibilitou pro šest nových fotoaparátů, čímž se zvyšuje celkový počet formátů RAW (nezpracovaných souborů) z fotoaparátů podporovaných v prostředí Adobe Photoshopu CS a Adobe Photoshop Elements 3.0 na více než 70.

 

 

 

Den studiové techniky

7. února 2005, 00.00 | Institut digitální fotografie a společnost FOMEI a.s. pro vás připravili další možnost blíže se bezplatně seznámit s profesionální fotografickou studiovou technikou.

 

 

 

Novým generálním ředitelem HP v ČR je Milan Prypoň

3. února 2005, 00.00 | Společnost Hewlett-Packard oznamuje, že do funkce generálního ředitele a zároveň ředitele divize Customer Solutions Group byl jmenován Ing. Milan Prypoň, MBA.

 

 

 

Grafitec nainstaloval další CTP

28. ledna 2005, 00.00 | V pořadí čtvrtým CTP instalovaným společností Grafitec je CTP Presstek Dimension 400 v tiskárně Petr Pošík v Poděbradech.

 

 

 

iPod shuffle - přijďte si na něj sáhnout!

27. ledna 2005, 00.00 | Líbí se vám iPod shuffle? A rádi byste si jej otestovali na vlastní kůži a uši dříve, než bude u nás k dostání? Pak máte jedinečnou šanci! Přivezli jsme dva kousky přímo z veletrhu MacWorld a nabízíme vám exkluzivní možnost se s oběma verzemi iPodu shuffle seznámit z blízka.

 

 

 

Nová CTP od Grafitecu

26. ledna 2005, 00.00 | Společnost Presstek, která je v Česku zastupována Grafitecem, pokračuje v neustálém vývoji svých CTP zařízení. Novinkou předvedenou na veletrhu Drupa byla laserová hlava Profire II Excel. Na rozdíl od předchozí laserové hlavy Profire II použité v modelech Dimension 200, 400 a 800, má ještě kompaktnější a lehčí konstrukci nenáročnou na údržbu a zejména menší velikost laserového bodu tzv. spotu.

 

 

 

Adobe podporuje filmový festival Sundance 2005

26. ledna 2005, 00.00 | Adobe rozšiřuje podporu pro nezávislou filmovou tvorbu sponzorováním filmového festivalu Sundance 2005. Jako součást své podpory se Adobe podílí na digitálním centru Sundance, kde denně pořádá semináře a účastní se několika digitálních fór v průběhu festivalu.

 

 

 

Strana výpisu

... 183 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: