Společnost Adobe ohlásila InDesign CS PageMaker Edition - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


VSE

Společnost Adobe ohlásila InDesign CS PageMaker Edition

7. ledna 2004, 00.00 | Nová sada zásuvných modulů, profesionální předlohy a výukové materiály umožní uživatelům PageMakeru snadný a rychlý přechod na InDesign CS.

Společnost Adobe ohlásila InDesign CS PageMaker Edition, rozšíření k InDesignu CS, které pomůže uživatelům PageMakeru provést rychlý a úspěšný přechod na InDesign, řešení pro sazbu a design. InDesign CS PageMaker Edition, vyvinutý pro splnění požadavků na sazbu a design uživatelů PageMakeru, zahrnuje plnou verzi Adobe InDesign CS, doplněnou o balík zásuvných modulů PageMaker Plug-in Pack, předlohy a výukové materiály.

Adobe InDesign CS, uvedený na trh v říjnu 2003, nabízí výkonné produkční schopnosti a podporu pro přenos na různá média - umožňující zákazníkům připravovat sazbu a tisknout stránky, stejně jako exportovat obsah na Web. InDesign CS PageMaker Edition umožňuje uživatelům PageMakeru rychle upgradovat na InDesign CS a pracovat inteligentněji a rychleji na technologických platformách s výhledem do budoucnosti.

Sada zásuvných modulů Adobe PageMaker Plug-in Pack přidává do InDesignu CS podstatné schopnosti PageMakeru, a rozšiřuje podporu převodu, která nyní zahrnuje dokumenty PageMakeru 6.0, a také 6.5-7.x a soubory z QuarkXPressu 3.3-4x. Navíc zásuvný modul ALAP InBooklet Special Edition v průběhu tisku automaticky přeuspořádá stránky dokumentu na arch s úplnou kontrolou nad okraji, mezerami, spadávkami, nárůstem vnějších stránek a přesahy mezi stránkami. Další funkce zahrnují automatické odrážky a číslování, sloučení dat, nástroj umístění, který funguje podobně jako nástroj oříznutí v PageMakeru, a možnost přepnout klávesové zkratky v InDesignu CS tak, aby odpovídaly zkratkám PageMakeru. K rychlému nastartování nových projektů zahrnuje prohlížeč předloh více než 80 profesionálních předloh vytvořených špičkovými grafiky, pokrývající návrhy inzerátů, vizitek, certifikátů a hlavičkových dopisů.

Adobe InDesign CS PageMaker Edition pro Mac OS X a Windows bude dostupný v prvním čtvrtletí roku 2004. Další informace na www.adobe.com/products/indesign/pm_ind.html. Zákazníci si mohou zakoupit a stáhnout sadu zásuvných modulů Adobe PageMaker Plug-in Pack z online obchodu Adobe Store. Očekává se, že sada modulů Adobe PageMaker Plug-in Pack bude na jaře 2004 zahrnuta v sadě programů Adobe Creative Suite Premium Edition a v sadě Adobe Creative Suite Standard Edition. Další informace o Creative Suite na: www.adobe.com/creativesuite.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: