Prohlédněte si vítězné fotografie amatérské části prestižní soutěže Sony World Photo 2010 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:VSE

Prohlédněte si vítězné fotografie amatérské části prestižní soutěže Sony World Photo 2010

24. března 2010, 06.00 | Porota prestižní fotografické soutěže Sony World Photo 2010 vyhlásila 9 vítězů, kteří zabodovali se svými snímky v amatérské části uvedené soutěže. Jací amatérští fotografové a za jaké fotografie si uvedené ocenění odnesli? Více viz náš článek.

Prestižní fotografická soutěž Sony World Photo 2010 již zná své vítěze (viz níže) v kategorii amatérské fotografie. Jedná se o 9 šťastných vítězů, jejichž fotografie vybrala mezinárodní porota z celkového kvanta 43 745 zaslaných snímků, jež do uvedené soutěže doputovaly od fotografů ze 144 zemí světa.

Ocenění se v amatérské části soutěže Sony World Photo 2010 tradičně uděluje v několika kategoriích, ve kterých v letošním ročníku uspěli tito fotografové/ky:

Na metu vítězů tak tentokrát bohužel nedosáhl žádný český ani slovenský amatérský fotograf (nejblíže vítězství byl český fotograf Martin Stranka, který dostal do užších nominací v kategorii Koncept). Nicméně nevěšme hlavu, ještě neboť nás dohledné době ještě čeká vyhlášení vítězů profesionální části soutěže Sony World Photo 2010, kde má i Česká republika své „želízko v ohni“ (fotograf Radek Burda v kategorii reklamní fotografie).

Dodejme, že vítězné fotografie všech oceněných fotografů budou vystavené v rámci fotografického festivalu v Cannes, který se uskuteční ve dnech 22. – 27. dubna 2010. Jejich elektronickou podobu (včetně snímků fotografů, kteří se dostal do užší nominace) si můžete již nyní prohlédnout na stránkách Worldphotographyawards.org.

Zdroj: Worldphotographyawards.org

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Design  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: