Evropské ceny nových programů Adobe vyvolaly protestní akce - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

Evropské ceny nových programů Adobe vyvolaly protestní akce

21. května 2007, 00.00 | Nové programy balíku Adobe Creative Suite 3 přinesly i nové ceny, které v Evropě a jiných regionech v porovnání s USA narůstají o tolik, že to vyvolalo výrazné protestní akce. Více se o nich můžete dočíst v tomto podrobném článku převzatém ze serveru MujMac.

Od dubna 2007 rozšířila oblíbená EIZO Galleria Praha pole své působnosti a začala pořádat fotografické výstavy. V prostorách EIZO Gallerie Praha se návštěvníci mohou v klidu prakticky seznámit s novinkami EIZO, zúčastnit přednášek věnovaných například kalibracím grafických monitorů, odborných konzultací a nyní nově shlédnout kvalitní fotografie.

Prvním vystavujícím byl Jiří Heller, člen AF ČR, fotograf, fotobankéř a fotopublicista se sérií fotografií s názvem "Příroda domova".

Aktuální květnová výstava představuje cyklus fotografií "Tichá krajina" Stanislava Pokorného, fotografa a předsedy AF ČR.


V červnu se můžete těšit na výstavu cestovatele a fotografa Jana Tilingera "Zanskar - výstava na podporu projektu školy v Indické Himaláji". Více informací o projektu na www.surya.cz.

Zastoupení EIZO NANAO Corp. společnost AVNET s.r.o.podporuje již delší dobu kreativitu a konkrétní tvůrčí počiny. EIZO znamená v japonštině "jasný obraz" a profesionální monitory EIZO vynikají svou spolehlivostí i barevným podáním. Proto si získávají stále více příznivců ve všech tvůrčích oblastech.

Těšíme se na setkání s vámi v EIZO Gallerii Praha, ve všední dny mezi 8:30 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hodin, adresa Na Rozcestí 1434/6, Praha 9 - Balabenka. Konzultace je možné domluvit na tel/fax: +420 284 820 075.

Více informací na:
www.eizo.cz
www.eizo-servis.cz
www.surya.cz

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Sazba  

 » Rubriky  » Webdesign  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Rubriky  » PDF - Adobe Acrobat  

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: