CINEMA 4D Prime - vstupenka do 3D grafiky se slevou 45 % - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:VSE

CINEMA 4D Prime - vstupenka do 3D grafiky se slevou 45 %

21. března 2011, 00.00 | Chcete začít seriózně pracovat v 3D bez investování desítek tisíc? CINEMU 4D R12 Prime můžete do konce března pořídit s mimořádnou slevou za cenu 9 990 Kč bez DPH. V rámci akce je nabízen i balík s profesionálním vizualizačním jádrem V-Ray. Podívejte se, co vše můžete v tomto programu vytvořit!

Proč CINEMA 4D?

CINEMA 4D se řadí mezi nejpopulárnější 3D modelovací, vizualizační a animační aplikace na světě. Mezi jeho uživatele patří jak velká filmová studia, tak malé firmy či grafici na volné noze. Je to možné z jednoho prostého důvodu - pro dané skupiny uživatelů jsou nabízeny specializované balíky. Je to CINEMA 4D Prime jako obecné 3D řešení, CINEMA 4D Broadcast pro film a video, CINEMA 4D Visualize pro pokročilé vizualizace a animace, a nakonec i CINEMA 4D Studio, high-end řešení pro náročné.

Ovládání CINEMY 4D je velmi přímočaré a intuitivní, takže dobrých výsledků můžete dosáhnout už za několik málo dní. A v jakých oblastech lze CINEMU 4D využít? V produktovém designu, architektuře, webdesignu, reklamě, filmu, vědě a výzkumu nebo vzdělávání. Ostatně, přesvědčete se sami na níže uvedených ukázkách.Další zajímavá videa s ukázkami tvorby naleznete zde.

Česká verze a podpora zdarma

Jako jeden z velmi mála produktů v této kategorii je CINEMA 4D dostupná i v české verzi, a to zcela zdarma. Navíc je přepínání mezi různými jazykovými mutacemi řešeno přímo v programu. K dispozici je rovněž obrovské množství českých návodů pro začátečníky i pokročilé včetně desítek videí, která vycházejí i na tomto portálu. Více informací o podpoře našich uživatelů najdete zde.

Propojení s Adobe

Řada profesionálních grafiků používá grafické aplikace od Adobe a CINEMA 4D tuto skutečnost neopomíjí, naopak. K dispozici je plná podpora renderingu do formátu Photoshopu včetně vrstev, export animací pro postprodukci do Adobe AfterEffects, a opomenout nelze ani import 2D křivek z Adobe Illustratoru. 

V-Ray pro fotorealistický rendering

CINEMA 4D R12 Prime nabízí vše, co potřebujete pro snadnou tvorbu 3D modelů, vizualizací a animací na profesionální úrovni. Pokročilí uživatelé ale mohou postrádat modul pro nastavení fotorealistických vizualizací, který je standardně dodáván až v dražší variantě CINEMY 4D Visualize. Nicméně i zde je možnost výběru - v nabídce je také populární vizualizační jádro V-Ray, plně integrované do prostředí CINEMY 4D. Co dokáže, se můžete přesvědčit na ukázkovém videu z produkce německého studia AIXsponza. 

Speciální březnová nabídka

Pokud vás CINEMA 4D zaujala, můžete si verzi Prime pořídit do 31. 3. 2011 s výjimečnou slevou 45 % - tedy za cenu 9 990 Kč bez DPH (11 998 Kč s DPH). K dispozici je také balík CINEMY 4D s vizualizačním jádrem V-Ray za cenu 25 900 Kč bez DPH (31 080 Kč s DPH). A do třetice jsou za akční cenu k dostání také česká výuková DVD. Více informací o akci naleznete zde.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » 3dscena  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » 3D grafika  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: