Adobe otevírá digitální knihkupectví s tisíci tituly od předních nakladatelství - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

Adobe otevírá digitální knihkupectví s tisíci tituly od předních nakladatelství

19. prosince 2003, 00.00 | Internetový obchod nabízí široký výběr digitálních publikací ve formátu PDF, včetně Adobe eBooks, časopisů, novin a eDokumentů.

Adobe otevírá Adobe Digital Media Store, internetový obchod s širokou nabídkou digitálních dokumentů ve formátu PDF k okamžitému stažení. Zákazníci v něm najdou tisíce titulů, jako jsou Adobe PDF eBooks, odkazy k digitálním časopisům a novinám, mapy, vědecké studie a jiné dokumenty PDF. Stačí kliknout na odkaz www.digitalmediastore.adobe.com nebo na tlačítko "Get eBooks Online" programu Adobe Reader nebo Acrobat 6.0.

Společnost Adobe a její technologický partner OverDrive spolupracují s předními nakladatelstvími a nezávislými autory. Jejich cílem je vytvořit atraktivní internetový obchod, který nabídne přístup ze všech zařízení, které podporují populární a bezplatný program Adobe Reader. Adobe Digital Media využívá možností jeho nejnovější, šesté verze. Adobe Reader obsahuje jednoduchý systém pro správu přístupových práv, který umožňuje prohlížet dokumenty na více počítačích a přístrojích typu PDA. Program se snadno spouští a stránky ve formátu PDF přesně odráží vzhled a charakter tištěných publikací, včetně písma, ilustrací a složité sazby.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: