Společnosti Konica Minolta a Kodak podepsaly smlouvu o globální distribuci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Společnosti Konica Minolta a Kodak podepsaly smlouvu o globální distribuci

trendy

13. července 2011, 00.00 | Spolupráce na globální úrovni především v oblasti odborných znalostí a produktové nabídky pomůže oběma společnostem zlepšit služby pro zákazníky, kteří tak mohou budovat výkonnější tiskové prostředí a nabídnout lepší služby svým klientům.

Spolupráce na globální úrovni především v oblasti odborných znalostí a produktové nabídky pomůže oběma společnostem zlepšit služby pro zákazníky, kteří tak mohou budovat výkonnější tiskové prostředí a nabídnout lepší služby svým klientům.

Zákazníci společností Kodak a Konica Minolta Business Technologies, Inc. (Konica Minolta) mají nyní přístup k širšímu sortimentu výkonných digitálních tiskových systémů pro papírové archy, a to prostřednictvím nové rozšířené dohody o globální distribuci. Jako vůdčí aktéři rychle rostoucího trhu digitálního tisku nabízejí jak Kodak, tak i Konica Minolta hluboké zkušenosti a rozsáhlé portfolio řešení, která usnadňují jejich zákazníkům růst a přizpůsobování se novým podmínkám, které s tímto růstem souvisejí.

Podle dohody bude každá ze společností nabízet výrobní digitální tiskové systémy, které patří do portfolia druhé společnosti, čímž poskytnou svým zákazníkům více alternativ vhodných pro různý rozsah výroby, různé aplikace i různé požadavky na výkon. Dohoda zužitkovává odbornost a řešení Kodaku v segmentu trhu digitálního tisku na archy ve středních až velkých objemech a silnou pozici společnosti Konica Minolta v nejvyšší třídě produkčního tisku v lehké až střední výrobě a otevírá tak nové příležitosti pro zákazníky obou společností.

Podle této nové dohody bude Kodak prodávat bizhub PRESS C6000, C7000 a bizhub PRESS C8000 společnosti Konica Minolta ve Spojených státech, Velké Británii, Německu a Francii a monochronní digitální tiskové stroje bizhub PRO 1200/1200P Konica Minolty ve Spojených státech. Kodak bude dále nabízet kompletní řadu vybavení, ovladačů a příslušenství souvisejících s portfoliem Konica Minolty – včetně ovladače tisku pro barevný server CREO vyvinutý skupinou Kodaku Print On Demand Solutions Group (Řešení tisku podle poptávky), který je možné snadno integrovat s pracovním schématem KODAK PRINERGY Workflow, jež umožňuje úplnou kontrolu v prostředí s řadou dodavatelů v rámci outsourcingu.

Konica Minolta bude i nadále prodávat digitální produkční systémy KODAK DIGIMASTER a navíc dále pak i digitální produkční barevné tiskárny KODAK NEXPRESS, které zařadí do svého portfolia v rámci Spojených států. Konica Minolta bude pokračovat v prodeji tiskáren KODAK NEXPRESS v Austrálii. V Evropě a Japonsku začne Konica Minolta prodávat digitální produkční systémy KODAK DIGIMASTER. Výrobky obou společností budou prodávány pod značkou výrobce.

„Naše strategické partnerství s Kodakem umožní Konica Minoltě, aby poskytla svým zákazníkům rozšířenou škálu možností a reagovala tak na rostoucí očekávání a požadavky trhu produkčního tisku,“ řekl Akio Kitani, prezident společnosti Konica Minolta Business Technologies, Inc. „Jsme nadšeni dlouhodobou perspektivou strategické dohody s Kodakem a věříme, že síla našeho partnerství přinese užitek naší zákaznické základně v oblasti produkčního tisku – další důvod, aby naši zákazníci brali Konica Minoltu jako společnost, která uspokojí veškeré jejich potřeby související s digitálním tiskem.“

Pro redaktory:
Japonská společnost Konica Minolta je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců a dodavatelů komplexních tiskových řešení a zabývá se optimalizací, prodejem či pronájmem tiskové a kopírovací techniky a poskytováním servisních služeb.

V oblasti produkčního tisku se společnost Konica Minolta soustřeďuje na vývoj a výrobou barevných i černobílých zařízení. Díky schopnosti poskytovat komplexní prodejní, servisní a integrační služby patří s počtem prodaných strojů k nejvýznamnějším dodavatelům digitálních produkčních technologií v České republice. Další informace o společnosti a jejích produktech naleznete na adrese www.konicaminolta.cz.

Jako centrální společnost skupiny Konica Minolta Group, Konica Minolta Business Technologies, Inc. poskytuje výrobky, systémy a řešení, které přinášejí inovaci do kanceláří a na trhy produkčního tisku.

Kontakt pro média:
Petr Březina
Focus Agency, Štefánikova 43a, 150 00 Praha 5
tel: 227 018 447, , www.focus-agency.org

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: