LumenRT Review 1.2 přináší výrazné zvýšení výkonu - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:testovaci

LumenRT Review 1.2 přináší výrazné zvýšení výkonu

19. července 2011, 00.00 | Koncem května firma e-On Software známá hlavně svými programy pro generování realistických krajin uvedla nový zásuvný modul LumenRT Review pro 3D program Google Sketchup umožňující vytvářet fotorealistické vizualizace architektonických modelů. A nyní e-on Software tento modul aktualizovala na verzi 1.2, jež slibuje citelné zvýšení výkonu. Automaticky se škálující osvětlení může zvýšit výkon o 30 až 300 procent podle velikosti modelu, vyšší rychlost ovšem bude na úkor kvality osvětlení.

Koncem května firma e-On Software známá hlavně svými programy pro generování realistických krajin uvedla nový zásuvný modul LumenRT Review pro 3D program Google Sketchup umožňující vytvářet fotorealistické vizualizace architektonických modelů.

A nyní e-on Software tento modul aktualizovala na verzi 1.2, jež slibuje citelné zvýšení výkonu. Automaticky se škálující osvětlení může zvýšit výkon o 30 až 300 procent podle velikosti modelu, vyšší rychlost ovšem bude na úkor kvality osvětlení.

Nová verze dokáže rychleji zpracovávat rozsáhlé modely jako jsou velké stavby a celá města a několik dalších vylepšení zvyšuje celkový výkon a spolehlivost modulu. Nové optimalizace například mohou zrychlit předběžné zpracování modelu až 14krát. A na stránce ukázek možností tohoto softwaru přibyly další příklady (jak statické snímky, tak videa) předvádějící, co se s tímto zásuvným modulem dá dokázat.

Registrovaní uživatelé si mohou verzi 1.2 stáhnout zdarma z webu výrobce. Samotný LumenRT Review je ovšem placený, zatím se ale ještě prodává za zaváděcí cenu 195 USD (později se zvýší na 295 USD). Modul se dodává pro Windows a pro Mac OS X, vyžaduje buď PC s Windows XP či vyššími, nebo Mac s procesorem Intel a Mac OS X 10.6 či vyšším.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » 3dscena  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » 3D grafika  

 » Rubriky  » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: