Adobe uvolnila modul Camera Raw 6.5 a Lightroom 3.5 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


testovaci

Adobe uvolnila modul Camera Raw 6.5 a Lightroom 3.5

4. října 2011, 00.00 | Zásuvný modul Camera Raw 6.5 a Adobe Photoshop Lightroom 3.5 doplňují podporu RAW formátů více než 20 nových fotoaparátů a opravují drobné chyby.

V Portfoliu se představuje Tomáš Valenta – fotograf nejmenších tvorů, trpělivý a vzácný člověk, který prostě umí víc než jiní. Češka a bývalá modelka Dana Vašátková-Pitchon, je ve své americké domovině nazývána básnířkou mračen. Její snímky vás určit dostanou.

Doc. RNDr. František WEYDA, CSc., je vědeckým pracovníkem Akademie věd a současně opravdu velkým znalcem infrafotografie. Chcete si také zkusit čarovat a odkrývat jevy běžným okem neviditelné? Je to opravdové dobrodružství.V Hospůdce pro fotografa se pobavíte s mluvícími kameny, v Digitální škole objevíte výhody a možné úspory při použití digitálního objektivu, Poradna vás provede hloubkou ostrosti a ve Fotoopravně se naučíte dát své kreativitě zelenou. A to není z praktické části ještě zdaleka vše…

Nechybí vyhlášení výsledků dalšího kola největší fotografické soutěže Fotograf roku a i v tomto vydání najdete spoustu zajímavé, nejmodernější fotografické techniky a tentokrát i speciálních pomůcek a příslušenství, včetně hromady nejnovějších batohů a brašen!

Říjnové FotoVideo skrývá i jedno velké tajemství: 11.11.11. – datum, které si musíte pamatovat. Vyhlašujeme zvláštní, zatím utajenou, fotografickou akci, kvůli které si toto vydání musíte koupit! Tak honem do trafiky! A nezapomeňte si včas zajistit předplatné FotoVideo – časopisu nabitého půvabem a informacemi! Čeká na vás velmi zajímavý dárek.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Design  

 » Rubriky  » Photoshop  

 » Rubriky  » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: