HP Printshow s HSI - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Skenery

HP Printshow s HSI

15. června 2000, 00.00 | Jak probíhal seminář se záludným názvem, za kterým se skrývají marketingové peníze společnosti HP a zákazníci HSI?

Společnost HSI uspořádala v pražském hotelu Renaissance akci nazvanou HP Print Show s HSI. Seminář proběhl 1.června od 9 do zhruba 14 hodin za hojné účasti návštěvníků. Jak název napovídá, přestože pořadatelem byla společnost HSI, celá akce byla zaměřena pouze na produkty HP.

V salónku byla k vidění nejrůznější technika značky HP. Zastoupeny byly stolní barevné inkoustové tiskárny, laserová tiskárna LaserJet Color 8550, velkoformátový tisk, servery, pracovní stanice a dokonce i přenosné počítače. Všechna technika byla v provozu, takže účastníci akce měli možnost vše v praxi vyzkoušet. Přítomni byli skoro všichni produkt manažeři HP, takže nechyběl odborný výklad. Obchodní informace poskytovali zástupci společnosti HSI, kteří připravili i speciální cenové akce.

Seminář samotný probíhal zhruba 4 hodiny, ve kterých se posluchači dozvěděli o produktech značky HP prakticky ze všech oblastí. Po úvodním slově zástupce HSI následoval doslova maratón informací prezentovaných zástupci společnosti HP. Na závěr vystoupili opět pořadatelé s konkrétními cenovými nabídkami. Pomyslnou tečkou bylo losování výherce tiskárny DJ 970Cxi. Asi nejpřínosnější pro většinu posluchačů byla možnost přímo u předváděných produktů vyzpovídat zástupce obou společností. Není nad osobní přístup a možnost položit i nepříjemnou otázku.

Jak zhodnotit celou akci? Pochvalu si rozhodně zaslouží pořadatelé a to jak za bezchybný průběh akce, tak i za nečekaně velkou návštěvnost. Akce se zúčastnilo 90 posluchačů, což je opravdu povzbuzující s ohledem na počátek června. Společnost HP jistě dobře investovala finanční prostředky do celé akce, protože praktické vyzkoušení a možnost vyptat se na všechny podrobnosti, je nejlepší cesta jak prodat své produkty. Dá se předpokládat, že se dočkáme podobných akcí i v budoucnosti, protože ohlas byl veskrze pozitivní.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Skenery  

 » Rubriky  » Reportáže  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: