Sony VAIO Fit multi-flip PC a Tap 11 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Hardware

Sony VAIO Fit multi-flip PC a Tap 11

4. listopadu 2013, 23.05 | V listopadu jsou v prodeji nové stylové laptopy, respektive tablety s tenkou klávesnicí, kterou lze uchytit magnety. Všechny modely jsou velice tenké a lehké, Fit multi-flip PC lze snadno změnit na tablet, počítač nebo prezentační rámeček, Tap 11 má šikovnou tenkou nabíjecí a oddělitelnou klávesnici.

 

 

Sony VAIO Fit multi-flip PC a Tap 11

 

Sony VAIO Fit multi-flip PC

 

Fit multi-flip PC je inovativní laptop s tělem z hliníkové slitiny a s jedinečným design. Umožňuje snadnou změnu z režimu notebooku do režimu tabletu a také do prezentačního režimu. Citlivý dotykový Full HD displej umožňuje dělat si poznámky, využívat různé aplikace, používat internet a využívat přednosti operačního systému Windows 8 Pro. 

 

Obrazovka využívá technologie TRILUMINOS Display for mobile a X-Reality for mobile, zajišťující plynulý a ostrý obraz s realistickými detaily. Vysokou výkonnost zajišťují procesory Intel Core nové generace a model VAIO Fit 15A díky výkonné a plynulé grafice NVIDIA s technologií NVIDIA Optimus umožňuje kvalitní přehrávání filmů a her.

 

Na jedno nabití baterie je možné pracovat až 10 hodin bez přestávky a psát na komfortní podsvícené klávesnici. Model VAIO Fit 13A je vybaven fotoaparátem s 8megapixelovým obrazovým snímačem Exmor RS for PC. VAIO Fit multi-flip PC v sobě má mnoho aplikací, třeba CamScanner, umožňující převádět text na pořízených snímcích do různých jiných textových aplikací a dále s ním pracovat. U modelů Fit 14A/15A lze používat dotykový digitální stylus a pomocí aplikace VAIO Paper na displej psát ručně poznámky.

 

Sony VAIO Fit multi-flip PC a Tap 11

 

Notebooky jsou velmi dobře ozvučeny a pro náročnější uživatele, kteří rádi vytváří audiovizuální obsah, mají Imagination Studio VAIO Edition. Režim ClearAudio+ nabízí čtyři různá nastavení, vhodná pro jakýkoli obsah, případně lze využít uživatelský ekvalizér a efekty tak, aby to vyhovovalo všem požadavkům. Pokud se uživatel chce podělit o svou hudbu, stačí se dotknout notebooku NFC kompatibilními reproduktory nebo sluchátky a ihned se vytvoří bezdrátové spojení bez nutnosti složitých nastavení.

 

Nový laptop Sony VAIO Fit multi-flip s úhlopříčkami displeje 33,7 cm (13,3 "), 35,5 cm (14 ") a 39,5 cm (15,5 ") je dostupný ve stříbřitém provedení od začátku listopadu 2013 a mají stanoveny tyto doporučené prodejní ceny s DPH (záleží na vybavení/konfiguraci):

Sony VAIO Fit multi-flip s uhlopříčkou 13 “ od 29 690 do 39 990 Kč

Sony VAIO Fit multi-flip s uhlopříčkou 14 “ od 19 990 Kč

Sony VAIO Fit multi-flip s uhlopříčkou 15 “ od 24 990 do 32 990 Kč

 

Sony VAIO Fit multi-flip PC a Tap 11

 

Sony VAIO Tap 11

 

Nový hybridní, velmi tenký a lehký osobní počítač s operačním systémem Windows 8 nabízí výkon běžného počítače a kompaktní komfort tabletu. PC VAIO Tap 11 díky nejnovějším procesorům Intel a rychlému SSD disku dobře zvládne každodenní úkoly. Tenká bezdrátová, magnety přichytitelná klávesnice s komfortním zdvihem a touchpadem slouží i jako ochranný kryt, není-li zařízení používáno – a přitom se automaticky nabíjí. Používat je možno i citlivý dotykový digitální stylus, díky němuž si uživatel může zapisovat poznámky do tabletu takřka stejně jako na papír. Tap 11 také poslouží k ovládání televizoru a domácího zábavního systému, neboť má vestavěný infračervený vysílač jako běžné dálkové ovladače. A také umožňuje jednoduché sdílení hudby pomocí technologie NFC, kdy lze tablet propojit s kompatibilními reproduktory, sluchátky a jiným audiozařízením.

 

Sony VAIO Tap 11 je dostupný od listopadu v bílém provedení za doporučenou cenu od 21 990 Kč s DPH (záleží na výbavě/konfiguraci).

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: