Softimage Media Illusion 6.0 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

Softimage Media Illusion 6.0

16. srpna 1999, 00.00 | Novinka z oblasti high-end zpracování filmových projektů nabízí celou řadu novinek, které mohou inspirovat všechny tvůrce. Kam směřují top systémy?

Novinek v oblasti video produkce je nyní celá řada. Výstava SIGGRAPH přinesla mnoho zajímavého hlavně v profesionální oblasti. Možná neuškodí něco málo zajímavostí z broadcast oblasti. Co všechno je nyní možné?

Avid Technology asi nemusíme nikomu přestavovat a SoftImage je opravdový pojem. Na veletrhu byla uvedena šestá verze známého Media Illusion. Ta je určena pro systémy Silicon Graphics a přestavuje opravdovou špičku v oboru. Přesto se dá pořád něco vylepšovat a nová verze přináší řadu novinek. Základem je pochopitelně zefektivnění práce a zrychlení pracovních postupů. Rychlost a efektivita patří mezi nejdůležitější parametry sledované u profesionálních systémů, protože každá minuta práce se vyvažuje zlatem.

Kromě jiného verze 6.0, která bude k dispozici v průběhu září, přináší následující novinky:
Základní novinkou je nahrazení běžných křivek při modelování a úpravě efektů mnohem flexibilnějšími bazzierovými křivkami. Ty pomáhají lépe kontrolovat všechny efekty a parametrické funkce.
Výrazných změn se dočkala i časová osa a všechny související funkce. Byla zvýšena přesnost časových nástrojů a přibyly i nástroje pro korekce.
Barevné korekce se provádějí v modelu HSV, který je asi nejvhodnějším pro zpracování běžných korekcí. Zlepšeny byly i korekce poměru stran políček.
Nechybí plná kompatibilita s rokem 2000. To je choulostivá otázka u systému se základní cenou skoro 25.000 USD. Investice do systému této kategorie je velmi pečlivě zkoumána a i drobnosti podobného formátu mohou hrát při výběru roli.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: