Nový bazar pro vás - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Hardware

Nový bazar pro vás

2. srpna 1999, 00.00 | Server Grafika On-line od dnešního dne provozuje zcela nový bazar. Výhodně nakoupit nebo prodat můžete vše co potřebuje grafik, tiskař či pracovník DTP studia.

Grafika On-line není je zpravodajství, které tvoří samozřejmě stěžejní část našich služeb. Snažíme se nabízet co nejširší spektrum on-line služeb, mezi které již tradičně patří bazar. Pro jeho velkou oblibu jsme se rozhodli přejít na nový přehlednější a výkonnější systém, který podle našeho názoru zkomfortní používání této služby.

Původní bazar serveru Grafika On-line spravoval poměrně jednoduchý skript přímo na našem serveru. Jeho možnosti byly omezené, hlavně v oblasti vyhledávání a orientace. Po delším hledání lepšího řešení jsme se rozhodli využít již zavedeného systému.

Z uživatelského hlediska došlo k několika změnám. Adresa bazaru zůstává stejná. Bazar najdete ve všech nabídkách našeho serveru nebo na adrese https://www.grafika.cz/sluzby/bazar.html. Uživatelské rozhraní se však značně změnilo. Bazar je rozdělen do velkého množství kategorií, což výrazně zjednodušuje vyhledávání inzerátů. Při zadávání nových inzerátů dbejte na co nejpřesnější umístění inzerátů do kategorie. p>

Přechod na nový systém sebou bohužel přinesl problém přenosu starých inzerátů do nového systému. V tomto okamžiku nejsou starší inzeráty přeneseny, ale snažíme se i tento problém vyřešit.

Věříme, že nový bazar vám pomůže při nákupu a prodeji použitého zboží. Tato služba je určena vám, čtenářům, takže rádi uvítáme jakékoli připomínky či náměty na další zlepšení.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » 3D grafika  

 » Rubriky  » Vektory  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Skenery  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 » Rubriky  » Photoshop  

 » Rubriky  » Software  

 » Rubriky  » Zprávy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: