Nikon Coolpix S3500 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Hardware

Nikon Coolpix S3500

20. února 2013, 20.57 | Nejprodávanější fotoaparát v Evropě, Coolpix S3300, má pokračovatele: S3500. Nabízen bude opět v několika atraktivních barvách, má snímač s rozlišením 20 Mpx, 7× optický širokoúhlý zoom Nikkor, systém optické stabilizace – snížení vlivu chvění na ostrost obrazu, umožňuje pořizovat HD video a používat efektové digitální filtry.

 

Coolpix S3500 je stylový kompakt kapesních rozměrů, je ale také poměrně výkonný. Je navržen tak, aby jej bylo možno kdykoli a kdekoli mít u sebe pohotově připravený pro fotografování a natáčení videa. Snadno se ovládá a podporuje zábavně-tvůrčí fotografování. Nabízí 18 motivových programů a systém Inteligentní portrét, zahrnující technologii automatické detekce osob v záběru.

 

Nikon Coolpix S3500 speciální modrá varianta

 

Možnosti úprav uživateli pomohou vylepšit portréty a nabídka menu retušování obsahuje funkce pro okamžité úpravy snímků včetně použití rychlých efektů, jako je Selektivní barva, který převede snímek na monochromatický a ponechá jednu vybranou barvu, nebo filtr Hvězda, který jasným objektům přidá hvězdicový záblesk.

 

Nikon Coolpix S3500

 

Obrazový snímač typu CCD má rozlišení 20 milionů pixelů, což umožňuje tisk fotografií ve velkém formátu nebo pracovat s výřezy. Také lze pořizovat videosekvence v rozlišení HD/720p, pro které je k dispozici vyhrazené tlačítko. Pro fotografování, natáčení videa, přehrávání i úpravy slouží displej typu TFT LCD s úhlopříčkou 6,7 cm (2,7 palce) a možností regulace jasu. Fotografie lze sdílet on-line s využitím paměťových karet Eye-Fi X2 (nebo novější verze) a přenášet je přímo do počítače nebo chytrého zařízení s využitím Wi-Fi. 

 

Nikon Coolpix S3500 zezadu a shora

 

Nikon Coolpix S3500 bude nabízen v osmi pestrých barvách, černé, stříbrné, fialové, červené, oranžové, růžové, růžové se vzorem lineart a modré se vzorem lineart, za prodejní cenu 3290 Kč (129 €).

 

Nikon Coolpix S3500 červený

 

_______________________________________________________________________________________ 

Megapixel - logoZjistěte aktuální cenu, dostupnost a také podrobné parametry digitálního fotoaparátu Nikon Coolpix S3500.

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Hardware  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: