Epson TM-C3400-LT - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Hardware

Epson TM-C3400-LT

3. září 2012, 21.46 | Samostatný terminál pro tisk barevných štítků bez počítače s integrovanou dotykovou TFT LCD obrazovkou tiskne na vyžádání zakázkové štítky, lístky a pásky na zápěstí. Epson tento model terminálu připravil na základě předchozích úspěchů s řadou produktů pro tisk štítků.

 

Epson TM-C3400-LT je kompaktní zařízení typu vše v jednom a nevyžaduje připojení k PC. Je proto ideálním řešením pro uživatele, kteří se potýkají s nedostatkem místa, nebo tam, kde je třeba využít pojízdných vozíků, např. ve zdravotnických zařízeních či ve výrobě. Tiskárna má prachotěsné provedení s krytím IPX2 a je odolná vůči kapající vodě, hodí se proto i do náročných prostředí.

 

Ivan Tanev, manažer pro rozvoj podnikání u společnosti Epson Europe, uvedl: „Použití barev zlepšuje možnost vizuálního rozlišení štítků, takže barevný tisk u tiskárny TM-C3400-LT může pomoci předejít hrubým chybám při bezpočtu různých použití – např. pásky na zápěstí a lékařské recepty ve zdravotnictví. TM-C3400-LT přispívá také k vyšší efektivitě, jelikož díky tisku podle potřeby není třeba nakupovat a skladovat předtištěné materiály. Rovněž ztráty jsou při tomto způsobu tisku minimální.“

 

TM-C3400-LT je kompatibilní s širokou škálou materiálů, včetně matných i lesklých štítků a syntetických médií v mnoha různých formátech, např. vyřezávané štítky, nekonečné štítky a pásky na zápěstí. Ať už použijete jakékoli médium, pigmentový inkoust Epson DURABrite Ultra zaručuje dlouhou životnost výtisků, které jsou odolné vůči rozmazání, blednutí, vodě i většině ostatních kapalin a přečkají i náročné skladovací podmínky. 

 

Inkoustová technologie této tiskárny staví na úspěších a bohaté minulosti společnosti Epson v oblasti inkoustového tisku a oproti tradiční termotransferové technologii nabízí řadu výhod. Dalším vítaným benefitem inkoustové technologie, kromě kompatibility s širokou škálou médií, výtisků s dlouhou životností a menšímu dopadu na životní prostředí, je vyšší bezpečnost, jelikož TM-C3400-LT nepoužívá termotransferové pásky, na kterých mohou zůstávat otisky citlivých informací. 

 

Technologie automatické kontroly trysek od společnosti Epson (AID) je zárukou spolehlivých výsledků. Dokáže identifikovat zanesené trysky a problém odstraní ještě předtím, než dojde k výskytu chybného tisku nebo vadných pixelů v čárových kódech.

 

Tiskárna TM-C3400-LT byla navržena s ohledem na snadnou obsluhu – veškeré funkce lze ovládat v přední části, včetně výměny spotřebních materiálů. TFT dotyková obrazovka zajišťuje intuitivní ovládání a lze ji pohodlně naklápět v rozmezí devadesáti úhlových stupňů. Předinstalovaný operační systém Windows, ovladače tiskárny i užitečné softwarové nástroje, včetně volitelného softwaru pro práci se štítky, usnadňují přímý tisk.

 

Epson TM-C3400-LT

 

Epson TM-C3400-LT – základní údaje přehledně:

 

Tisk vlastních barevných štítků, lístků a pásků na zápěstí podle potřeby

Samostatný terminál s integrovaným ovládacím panelem a dotykovou obrazovkou 

Prachotěsné provedení a krytí IPX2 odolné vůči kapající vodě

Vysoce ekologický provoz 

Kompatibilní s širokou škálou materiálů, včetně matných i lesklých štítků a syntetických médií v mnoha různých formátech, např. vyřezávané štítky, velké etikety, pásky na zápěstí, cedulky a tabelační papír

Inkoust Epson DURABrite zaručuje dlouhou životnost výtisků, které jsou odolné vůči rozmazání, vyblednutí a většině tekutin

Technologie automatické kontroly trysek (AID) 

Ovládání z přední části tiskárny

TFT dotyková obrazovka zajišťuje intuitivní ovládání a lze ji pohodlně naklápět v rozmezí 90 °

Předinstalovaný vícejazyčný operační systém Windows 2009 POS Ready

Ovladač pro Windows umožňující přímý tisk z aplikací systému Windows 

 

Tiskárnu Epson TM-C3400-LT můžete zakoupit od 1. září 2012 za cenu 61 777 Kč s DPH.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Zprávy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: