ECRM představila v Praze několik novinek - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

ECRM představila v Praze několik novinek

24. června 1999, 00.00 | Společnost ECRM je na našem trhu známá svými osvitovými jednotkami. Jaké jsou nejaktuálnější novinky, které představila na svém mimořádném pražském meetingu?

15. a 16. června 1999 proběhl v Praze v příjemném prostředí hotelu President mimořádný ECRM Dealer meeting věnovaný novinkám ve výrobním programu firmy a zároveň i změnám ve vedení společnosti.

Novinkou v programu je nový model ECRM Stingray 6300HS, s využitím holografické technologie firmy Holotek (holografický disk stihne během jedné otáčky motoru nasvítit pět řádek obrazu). Nová osvitová jednotka je určena především pro novinové provozy a pro studia kladoucí vysoký důraz na rychlost osvitu (88 stran 43 x 56 cm za hodinu). Zároveň je Stingray 6300HS vhodným startem pro ty, kteří uvažují o technologiích CTP, neboť umožňuje přímý osvit na polyesterové desky (Mitsubishi SilverDigiPlate apod.) a hlavně je "vyzbrojen" technologii "Cut to size", která umožňuje střihnout plát po osvitu na přesně požadovanou délku. Kromě uvedených novinek je nově implementována také technologie RTOS, která umožňuje provádění více operací v jednom časovém okamžiku. Stejné změny vedly i k uvedení dalšího nového modelu ECRM Marlin 2500HS, což je prakticky stejný model jako Stingray, liší se pouze šířkou použitelného filmu.

Zároveň s těmito novinkami bylo na Dealer Meetingu přítomno celé vrcholové vedení firmy ECRM, včetně nového prezidenta a CEO, pana George Carlisla. George Carlisle vystřídal ve vedení firmy pana Roberta Givense, majitele firmy ECRM. George je v pre-press businessu velmi známou osobnosti. Léta působil v celních funkcích u firem jako Agfa, Scitex a Indigo. Jeho působení v celé ECRM se ihned odrazilo v nových aktivitách, které ECRM nabízí svým zákazníkům.

Jednou z nich je i tzv. "Trade in" program, který byl také oznámen zde v Praze a který umožňuje zákazníkům s osvitovou jednotkou ECRM řady VR, Mako 3600 a 4600 nebo Knockout odkoupení stávající jednotky a pořízení nové za zvýhodněnou cenu. Stejný model "Trade in" programu je použit zároveň pro některé novinové modely osvitek firmy ECRM a Autologic, popř. Monotype.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Polygrafie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: