Acer Iconia Tab A110 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Hardware

Acer Iconia Tab A110

17. listopadu 2012, 18.09 | Stylový tablet, umožňující nejen snadno surfovat na internetu nebo sledovat multimédia, ale také pracovat. Má sedmipalcový displej a váží necelých 390 g. Jeho velmi kompaktní provedení usnadňuje ovládání i přenášení, lze ho nosit v brašně, batohu, nebo i v kapse. Uživatel ho může mít neustále u sebe a číst, hrát hry, komunikovat, pracovat s internetem, plánovat denní program.

 

Acer Iconia Tab A110 má nainstalovaný operační systém Android 4.1 Jelly Bean, který usnadňuje přístup k oblíbeným aplikacím a automaticky upraví velikost widgetů podle volné plochy na displeji. Obsah widgetů se vždy obnoví a přizpůsobí změněné velikosti. Widgety umožňují zobrazit větší obraz v lepší kvalitě anebo další funkce a volby.

 

Acer Iconia Tab A110

 

Tablet je dodáván s předinstalovanou úplnou sadou mobilních aplikací Google, jako jsou Gmail, Google+, Maps, Messenger, Play Store, Talk a YouTube. Uživatel tak má vždy po ruce vše, co potřebuje pro používání tabletu i na cestách. Pro četbu je vybaven Google Currents, inteligentní mobilní aplikací umožňující prohlížet si na jediném místě blogy i stovky bezplatně dostupných online časopisů. Časopisy, které jsou snadno čitelné a podobají se grafickou úpravou tištěným vydáním, lze rychle pročíst v off-line režimu.

 

Acer Iconia Tab A110

 

Na přední straně je umístěn objektiv digitálního foto-videopřístroje s obrazovým snímačem s rozlišením 2 Mpx pro živé chatování, ale také pro zablokování a odblokování tabletu na základě rozpoznání obličeje, což zlepšuje úroveň zabezpečení tabletu a činí z něj opravdu osobní zařízení.

 

Tablet je sice kompaktní, ale současně také výkonný. Má čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 3, který umožňuje rychlejší a snadnější surfování na internetu, multitasking, hraní her v kvalitě srovnatelné s herní konzolí a sledování videa ve vysokém rozlišení. Port HDMI umožňuje sledovat videa na větší zobrazovací ploše. A k portu mikroUSB lze připojit další zařízení, třeba fotoaparát, videokameru, klávesnici, myš nebo herní konzoli. Nechybí slot pro paměťovou kartu SD.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Rubriky  » Hardware  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: