Univerzální řešení pro tisk čárového kódu - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

Univerzální řešení pro tisk čárového kódu

23. ledna 2001, 00.00 | Brněnská společnost ZONER software uvedla od 22. 1. 2001 modifikovanou verzi Zoner Callista 4, která nově obsahuje modul pro tisk čárového kódu.

Brněnská společnost ZONER software uvedla od 22. 1. 2001 modifikovanou verzi Zoner Callista 4, která nově obsahuje modul pro tisk čárového kódu. Obsaženy jsou nejdůležitější čárové kódy používané v ČR a ve vyspělých zemích.

Výhodou použití Zoner Callista 4 pro tisk čárových kódů je jeho nezávislost na výstupním tiskárně, protože většina software pro čárové kódy je nějak svázána s konkrétními typy tiskáren. Výhodou Zoner Callista jsou rovněž rozsáhlé grafické možnosti, které specializované programy zpravidla neposkytují. Dále, vzhledem k tomu, že čárové kódy se v Zoner Callistu 4 generují graficky (nikoli přes fonty True Type), je dosaženo maximální možné přesnosti kódu podle výstupního zařízení. Podstatnou předností je také cena Zoner Callista 4, která je v některých případech až čtvrtinová oproti specializovaným programům. Zoner Callisto 4 je prodáván za cenu cca 2 480 Kč.

Zoner Callisto 4 bylo uvedeno na trh loni na podzim během výstavy Invex 2000, kde také získalo ocenění The Best of Invex. Všichni stávající uživatelé mají možnost získat modul BarCode stažením opravného souboru na sestavení 4.0.2480.5 z webu www.zoner.cz.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Rubriky  » Software  

 » Rubriky  » Zprávy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: